Насіння Auto Watermelon Zkittlez feminised Ganja Seeds

 • Огляд

  Шанувальникам солодких фруктових сортів із рівнем вмісту ТГК, що губиться серед захмарних вершин Гімалаїв, присвячується! Auto Watermelon Zkittlez – новинка, що стала бестселером завдяки сукупності якостей, які складно перевершити навіть фотоперіодним сортам, не кажучи вже про сегмент автоквітів. Інтригує? Ну тоді ми продовжимо його опис.

  Генетика Auto Watermelon Zkittlez

  Сорт, отриманий внаслідок схрещування Watermelon та Zkittlez – справжній космополіт у світі канабісу! У його генетичному коктейлі змішано стільки інгредієнтів, що диву даєшся, як настільки різноманітні за своїми якостями стрейни могли дати настільки гармонійне потомство. Афганські, південноафриканські й тайські лендрейси сплітаються у химерному тандемі з кушевою і сканковою лініями, а фінальну автоквітучу крапку у цій історії ставить стабільний BF Super Auto #1. Темно-зелені з фіолетовими вкрапленнями суцвіття продукують неймовірну кількість липкої смоли, здатної потішити шанувальників гашишу, екстрактів або кондитерських виробів із неймовірним ароматом.

  Вирощування Auto Watermelon Zkittlez

  Auto Watermelon Zkittlez вирізняється особливою стабільністю та невибагливістю. Вирощування сорту буде легким і позбавленим клопоту навіть для гровера без попереднього досвіду. Якщо ви культивуєте сорт в індорі, переконайтеся, що у вас достатньо місця для рослих кущиків заввишки до 140 см. Якщо ви все ж обмежені у просторі, то виходом із ситуації стане застосування тренувань LST або SCRoG, що також підвищить ваші шанси на багатий урожай. Оптимальний режим освітлення – 18/6 або 20/4 протягом усього циклу. Автіки кепсько сприймають пересаджування. Пророщуйте насіння у торф'яних таблетках або у кубиках мінеральної вати, що значно полегшить перенесення розсади на постійне «місце проживання».

  В ауті стрейн віддає перевагу теплому, сонячному клімату і багатому органікою дренованому ґрунту, збагаченому мікоризою. У посушливі періоди приділіть особливу увагу своєчасному поливу. Уникайте переливів і надмірного внесення добрив. Пам'ятайте, нестачу поживних елементів і води завжди легко компенсувати. Надлишок загрожує стресом, уповільненням розвитку, а в крайньому разі – загибеллю рослини.

  Смак і аромат Auto Watermelon Zkittlez

  Сорт наділений дивовижною фруктовою палітрою, в якій простежується вплив кушевої генетики, що надає суцвіттям легкого землисто-цитрусового аромату. Загальна композиція звучить соковитими акордами стиглого кавуна, дині та солодкого винограду з пряною терпкістю на видиху, залишаючи по собі дійсно незабутні враження.

  Рекреаційне та медичне споживання Auto Watermelon Zkittlez

  Завдяки легкій індічній домінанті, Auto Watermelon Zkittlez занурює у стан глибокого блаженства й тілесної розслабленості, але це відчуття приходить лише після врізання у свідомість сатівної ейфорії, що охоплює з першої хвилини споживання. Думки можуть набути деякої сплутаності, водночас інтенсивність сатівного хаю має тенденцію стартувати з пікового показника, неухильно спадаючи з розвитком ефекту, поступаючись місцем заспокійливому спокою і зосередженості. Найкращий час для вживання стрейну припадає на вечір, оскільки до фіналу тріпа ви будете відчувати приємну сонливість. Окрім нормалізації сну, Auto Watermelon Zkittlez має потенціал усунення больових відчуттів і запальних процесів, психоемоційних розладів, наслідків хронічного стресу.

  Увага! Сорт містить високий вміст ТГК (до 26%). Людям з низькою толерантністю і новачкам слід споживати сорт з надзвичайною обережністю у сприятливій обстановці, дотримуючись принципів мікродозування.

  Строки дозрівання та рекомендації Auto Watermelon Zkittlez

  Повний життєвий цикл Auto Watermelon Zkittlez проходить у середньому за 9-10 тижнів. У прохолодному кліматі процес може тривати на 7-10 днів довше, однак, коли настане час пожинати плоди своєї праці, ви будете приємно здивовані. В індорі врожайність коливається у межах 500-550 г/м², а в ауті сягає 350 г з одного куща. Вражає, чи не так? Проте зібрати врожай - півсправи; необхідно правильно просушити й пролікувати шишки. Для цього підвісьте зрізані гілки суцвіттями донизу або розташуйте їх на сушильній сітці у темному місці з відносною вологістю 45-55% і температурою у діапазоні 18-24 °C. Через 1-2 тижні заберіть і помістіть суцвіття у герметичну скляну тару на термін від 14 днів. Протягом цього часу щодня провітрюйте банки до повного звільнення від зайвої вологи. Шишки при цьому мають бути пружними, але не крихкими.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 500 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Екстремальний – 25+%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Kush
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:эйфория в релакс
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
 • Насіння Auto Watermelon Zkittlez feminised Ganja Seeds Відгуки
  Відгуків ще немає - ваш може стати першим!
   Будьте першим, хто напише відгук про цей продукт!
  Код товара: 8983
   Buy Насіння Auto Watermelon Zkittlez feminised Ganja Seeds
   Auto Watermelon Zkittlez – новинка, що стала бестселером завдяки сукупності якостей, які складно перевершити навіть фотоперіодним сортам, не кажучи вже про сегмент автоквітів.
    В наявності 
   279,60 грн.
   Контакти
   Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
   Карта проїзду
   Пн — Сб 09:00 – 21:00
   Карта проїзду