Семена конопли Auto Skywalker OG feminised Ganja Seeds

 • Огляд

  Цей автоквітучий гібрид по праву вважається легендарним у канна-спільноті завдяки унікальному поєднанню характеристик, успадкованих від легендарних батьків. Виразний смак, насичений аромат та потужний психоактивний потенціал у поєднанні з високою врожайністю та невибагливістю здобули Auto Skywalker OG статус одного з найбажаніших придбань у колекції кожного досвідченого гровера.

  Генетика та характеристики Auto Skywalker OG

  Auto Skywalker OG – фемінізований автоквітучий індика-домінантний гібрид (75/25) із високим вмістом ТГК до 23%. Вражаючий родовід стрейна включає легендарні Skywalker OG і BF Super Auto #1, які повною мірою обдарували свого автоквітучого сина перевагами, які може запропонувати сучасна індустрія селекційного каннабісу. Кущі класичної індійської структури утворюють безліч бічних відгалужень, верхівки яких вінчають великі коли, суцільно посипані щільними, липкими суцвіттями насиченого зеленого відтінку.

  Рослина відрізняється компактними розмірами, що не перевищують 120 см. Це робить сорт найкращим вибором для культивації в обмеженому просторі та в умовах потайного аутдорного грова. При своїх скромних габаритах, врожайність Auto Skywalker OG здатна вразити навіть бувалих коноплярів, які явно не чекають від цієї малечі до 500 г/м2 в індорі і до 200 г з однієї рослини у відкритому грунті через 9-11 тижнів після появи перших паростків.

  Смак та аромат Auto Skywalker OG

  Складна органолептична композиція Auto Skywalker OG поєднує в собі пікантність пряного гашишу та елегантність ягідних відтінків, що перемежуються з нотками хвої, палива та освіжаючого цитрусу. При подрібненні та розпалюванні суцвіть виявляються солодкі фруктові тони, крізь які вгадуються виразні акорди землістості та гашишу. Дим має витончену, бархатисту текстуру і, незважаючи на певну терпкість, не викличе роздратування в горлі навіть у непідготовленого споживача.

  Ефект впливу Auto Skywalker OG

  Ефект відрізняється стрімкою ейфоричною напористістю, яка, розвиваючись, трансформується в утихомирюючу тілесну та ментальну розслабленість. При цьому свідомість залишається ясною, а думки течуть плавно і невимушено, сприяючи інтроспективним роздумам, доставляючи справжню насолоду.

  Завдяки високому рівню ТГК і багатому профілю терпенів із вмістом мирцену, лимонену та каріофілену, Auto Skywalker OG має впевнений терапевтичний потенціал. Пацієнти використовують його в терапії мігрені, болю та запалень будь-якої природи, безсоння та розсіяного склерозу. Потужні седативні властивості стрейну дозволяють полегшити симптоми депресії, хронічного стресу, СДВГ, ПТСР та тривожності.

  Вирощування Auto Skywalker OG

  В цілому Auto Skywalker OG має невибагливий характер і відмінно зіграє роль дебютного стрейну. Однак, беручи до уваги його схильну до стресів автоквітучу природу, у новачків можуть виникнути деякі складнощі з регуляцією поливу і внесенням добрив, оскільки сорт не терпить переливів і передозувань поживними речовинами. Віддайте перевагу органічному вирощуванню та регулярному, але помірному поливу. Об'єм горщиків – 10-12 л. У питанні тренувань зосередьтеся на LST і помірної дефоліації найбільшого листя. В індорі обов'язкове встановлення вентиляційної системи з опцією очищення повітря вугільним фільтром.

  Як і належить авто, Auto Skywalker OG переходить на цвітіння самостійно як в індорі, так і ауті. Зазвичай це відбувається протягом 2-4 тижнів від початку стадії активної веги. При перших ознаках передцвіту зменшіть середньодобову температуру в гроубоксі на 2-3 ℃. Оптимальний режим освітлення протягом усього циклу – 20/4 та/або 18/6 .

  Рекомендації Auto Skywalker OG

  Просунуті гровери вирощують сорт методом SoG/ScrOG з використанням гідропонних систем, суворо контролюючи при цьому показники pH та ppm (EC). При використанні мінеральних добрив (за 7-10 днів до збирання врожаю) проведіть промивання кореневої системи, щоб смак і аромат кінцевого продукту не набули характерного «хімічного» відтінку. Вдалого вам грова і нехай прибуде з вами сила!

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 250 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Kush
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Ягідний
  Ефект:эйфория в релакс
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
 • Семена конопли Auto Skywalker OG feminised Ganja Seeds Відгуки
  Відгуків ще немає - ваш може стати першим!
   Будьте першим, хто напише відгук про цей продукт!
  Код товара: 9040
   Buy Семена конопли Auto Skywalker OG feminised Ganja Seeds
   Цей автоквітучий гібрид по праву вважається легендарним у канна-спільноті завдяки унікальному поєднанню характеристик, успадкованих від легендарних батьків.
    В наявності 
   199,60 грн.
   Контакти
   Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
   Карта проїзду
   Пн — Сб 09:00 – 21:00
   Карта проїзду