Насіння конопель Насіння Auto Bruce Banner feminised Ganja Seeds

 Додати в обране
 Додати до порівняння
 • Огляд

  Автоквітуча версія одного з найпотужніших сортів родом із Західного узбережжя США миттєво набула популярності, щойно з'явившись на комерційному ринку канабісу. Новинку назвали «Халком» через буквально неконтрольовану природну силу і вибухову енергію. Зеленошкірий супергерой Marvel у людській подобі – це саме і є відомий фізик Брюс Беннер.

  Походження та генетика

  Оригінальний стрейн був створений в американському штаті Колорадо, хоча є кілька версій, що це все ж таки культура із сонячної Каліфорнії. Для виведення автофема брідери застосували надскладний крос убойного OG Kush та провокаційно ароматного Strawberry Diesel, який згодом «тюнінгували» східноєвропейським рудералісом. Останній доволі успішно закріпив переваги «батьків» і остаточно стабілізував новинку, додавши бажану опцію автоматичного цвітіння. У генотипі стрейна домінує сатіва (70/20/10), що знайшло своє відображення не тільки у зовнішності, якісних характеристиках, а й тривалості життєвого циклу та вимогах культивації.

  Показники та властивості

  Повний цикл, від посадки до збору врожаю, Auto Bruce Banner feminised проходить за короткі дев'ять-десять тижнів. За вправних навичок і підходів в умовах індору, врожайність становитиме до 600 г/м2, в аутдорі – до 150 грамів приголомшливих шишок з кожного куща. Для кущів, чия висота не завжди долає метрову позначку (до 110 см) – гідний результат. Сатіва-домінантний гібрид чудово розвивається у горизонтальній площині, показуючи відмінну якісну та кількісну результативність. Окремої уваги заслуговує і частка тетрагідроканабінолу у належним чином висушених і пролікованих суцвіттях – до 25%!

  Рекомендації щодо вирощування

  Рослинам Auto Bruce Banner потрібно достатньо вільного простору, оскільки нестримна зелена маса, буквально, заповнює собою увесь простір. Така особливість вимагатиме встановлення підпірок та підв'язування відгалужень задля якісної циркуляції повітря та потрапляння світла в усю структуру куща. Останній, як правило, утворює не тільки потужну центральну колу, а й ціле віяло менших бутонів усією поверхнею. Задля збільшення маси та кількості суцвіть, рекомендуємо використання доступних низькостресових тренувань, а також встановлення сіток. На ранніх стадіях вегетації застосовуйте помірну дефоліацію і тоді, на піку зрілості, перед вами постануть чарівні світло-зелені бутони, прикрашені витонченими брунатними стигмами і буквально інкрустовані товстим шаром смоли по усій поверхні.

  Чи варто новачкам освоювати Auto Bruce Banner? Поза сумнівами, це буде відмінний вибір для першого знайомства із гровінгом. Домогтися рекордних показників, найімовірніше, вам не вдасться, проте дійти до фінішу з пристойним результатом точно вийде. Культура, як і всі автоквітучі стрейни, чутлива до стресів, проте, апріорі лояльна до незначних помилок дебютантів.

  Ефект впливу

  Навіть якщо ви перебуваєте у позитивному настрої, будьте впевнені, нестримне хвилеподібне задоволення накотить з першої затяжки. Жодного нервування, лише розслаблення і бажання творити щось особливе. Так триватиме кілька годин, поки увесь потенціал до творчості не розкриється, сягнувши свого апогею. Далі – тільки спокій і солодкий сон.

  Auto Bruce Banner ефективно знижує тривожність, нівелює стрес. Як супутній терапевтичний засіб, усуває хронічні болі та запалення.

  Смак і аромат

  Неймовірна палітра смаків і ароматів створює базу двома основними ескізами – солодкою землистістю і фруктово-ягідною кислинкою. Загальну гаму доповнюють нотки спецій, а у щільному димі відчувається легка тональність дизельного палива. Ваші смакові рецептори назавжди запам'ятають цей досвід і зажадають ще раз повернутися у магічний світ супергероїв.

  Купуйте посівний матеріал у перевірених досвідом і часом постачальників. Сідшоп GanjaSeeds працює на ринку понад десять років і продовжує вдосконалюватися разом із вами. Дізнайтеся, що таке найкраща ціна та якісний сервіс!

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica / Ruderalis
  Генетика: Kush
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: землянистий
  Ефект:эйфория в релакс
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
 • Насіння конопель Насіння Auto Bruce Banner feminised Ganja Seeds Відгуки
  Відгуків ще немає - ваш може стати першим!
   Будьте першим, хто напише відгук про цей продукт!
  Код товара: 8927
   Buy Насіння конопель Насіння Auto Bruce Banner feminised Ganja Seeds
   Новинку назвали «Халком» через буквально неконтрольовану природну силу і вибухову енергію. Зеленошкірий супергерой Marvel у людській подобі – це саме і є відомий фізик Брюс Беннер.
    Немає в наявності 
   279,60 грн.
   Контакти
   Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
   Карта проїзду
   Пн — Сб 09:00 – 21:00
   Карта проїзду