• Огляд

  Якщо бувають загадки в канна-культурі, то стосуються вони походження штамів. Super Hash feminised – яскравий приклад такої історії. Селекціонери насіннєвого банку, які займалися проектом, озвучили лише, що у створенні чергового шедевра використовувалися індійські сорти канабісу, без зазначення конкретних назв та параметрів, що їх характеризують. Зробити замовлення насіння конопель фотофема «Супер Хеш» зручно та легко в інтернет-магазині GanjaSeeds.

  Загальні характеристики конопель Super Hash


  Незважаючи на фігурування в кросі індійських стрейнів, генотип також демонструє присутність сативи в незначній кількості (10/90). Для проходження повноцінної фази цвітіння рослинам потрібно дуже мало часу - всього вісім тижнів. З такою динамікою коноплевод встигає на стику літа та осені переходити до харвесту у відкритому ґрунті. Стаффа з квадратного метра площі можна зібрати не менше ніж півкілограма, при частці ТГК від 20%. З урахуванням середньої компактності розтишок, подібні результати викликатимуть виключно гордість за себе.

  Вирощування конопель Super Hash


  Насіння фем конопель рекомендується новачкам, для безпроблемної культивації, а також знавцям грова, для повного розкриття потенціалу культури, незалежно від обраного методу. Стрімкість дозрівання – шанс отримати кілька врожаїв протягом одного сезону, за певної вправності та базових навичок. Заздалегідь прорахуйте межі сівби, щоб розтишки розвинулися максимально.

  Медичне застосування конопель Super Hash


  Марихуана з лікувальною метою приносить користь пацієнтам, яким призначили курс хіміотерапії або інтенсивне лікування сильнодіючими препаратами. Наслідки у вигляді нудоти та втрати апетиту будуть нівельовані швидко та ефективно. Також трава сприятиме поліпшенню сну, зниженню депресивного тиску на людину, позбавленню больових синдромів.

  Смак та ефект конопель Super Hash


  Запах марихуани – симбіоз ароматики цитрусів, прянощів та лучних трав. У димному післясмаку присутній кисло-солодкий відтінок бадьорості. «Прихід» позначиться вибуховим калейдоскопом психоделії у свідомості та абсолютним розслабленням організму.

 • Характеристики
  Виробник:GanjaLiveSeeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:екстремальна понад 1000 грамів з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica
  Генетика: Afghan
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Пряний
  Ефект:вибуховий калейдоскоп психоделії в свідомості і абсолютне розслабленням організму
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :високе
  :Afghani
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 6377
  Buy Super Hash feminised GanjaLiveSeeds
  Селекціонери насіннєвого банку, які займалися проектом, озвучили лише, що у створенні чергового шедевра використовувалися індійські сорти канабісу, без зазначення конкретних назв та параметрів, що їх характеризують.
  Артикул:GS06377
   В наявності  Україна
  596 грн. за 10 шт.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду