• Огляд

  Фемінізоване насіння конопель Super Bud дозволить гроверу отримати тільки жіночі рослини каннабісу, не турбуючись про появу чоловічих особин. Сходи формують естетично прекрасний кущ з важкою центральної колою і нечисленними бічними гілками. Домінуюча індіка в "крові" штаму дозволяє рослині нарощувати тугі і важкі суцвіття, тому рекомендується заздалегідь здійснити підв'язку або підпірку найперспективніших бутонів. Кущі стійко переносять погодні негаразди і пробачать безліч помилок починаючому садівникові. Невибагливість і безумовна врожайність в будь-яких умовах - ось девіз Super Bud feminised.

  Висота рослин не перевищує 90 сантиметрів, що робить стрейн ідеальним для вирощування в аутдорі серед густої трави і низькорослих чагарників. Цвітіння триває всього 58-62 дня, а класичний запах оригінального Skunk потребує маскування, або, як мінімум, установки вентиляції з вугільним фільтром.

  Походження конопель Super Bud

  У генному пантеоні культури міститься виключно чиста Сканкова генетика і легендарна "кров" Big Bud. Фемінізовані насіння конопель Super Bud увібрали в себе всю міць, врожайність і невибагливість своїх батьків, дозволивши кожному ботаніку планети насолодитися "ледачим гровом" і отримати чудовий урожай неймовірно психоактивних шишок. Рівень ТГК досягає 21%.

  Особливості вирощування конопель Super Bud

  Фемінізоване насіння конопель Super Bud можна висаджувати в домашньому гроурумі, а також на вулиці або в теплиці. Сорт настільки невибагливий до умов, що піддається культивації на різних типах ґрунту без втрати якості врожаю. Якщо дозволяє досвід і навички, то рекомендується вирощувати штам на гідропонній установці. Навіть досвідчені садівники будуть приємно вражені обсягами врожаю і якістю кінцевого продукту. З одного квадратного метра можна зняти до 900 грам сухих ароматних суцвіть або до 1000 грам з однієї рослини в аутдорі.

  Коренева система потребує місткі горщики від 10 літрів. В якості поживного субстрату можна використовувати суміш з магазинної землі, крупного перліту і кокосового волокна. Рекомендоване освітлення - 400-1000 Ват Днат.

  Рослини піддаються SCROG, LST і клонуванню. Притримуючи материнську рослину на вегетативній стадії, гровер матиме постійний доступ до черенків, а отже, відпаде потреба в придбанні посадкового матеріалу.

  Єдиним недоліком культури є висока чутливість до добрив. Недосвідченим коноплярам краще обмежитися високо поживним субстратом і підгодовувати плантацію виключно органічними компотами на основі концентрату біогумусу, гранульованого кінського гною або гуано кажанів.

  Смак і ефект конопель Super Bud

  Аромати благородного Сканку, обрамлені легким Горіховим серпанком змішалися у смакоароматичній палітрі стрейна. М'який і густий дим подарує найпотужнішу хвилю ейфорії, що веде до глибокого містичного усвідомлення природи речей і будить творче мислення. Через деякий час потік захоплення і нестримного щастя зміниться плавним розслабленням і заспокоєнням тіла і розуму.

  Медичні характеристики конопель Super Bud

  Цілющий потенціал дозволяє використовувати приготовані екстракти і висушені шишки сорту як панацею від цукрового діабету, психічних розладів, епілепсії, хвороби Паркінсона, розсіяного склерозу і безсоння. Можна вживати як у вечірній, так і в денний час доби.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1 м2 або до 550 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Kush
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Горіховий
  Ефект:потік захоплення і нестримного щастя зміниться плавним розслабленням і заспокоєнням
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:да
  :середнє
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 2170
  Buy Super Bud feminised Ganja Seeds
  Фемінізоване насіння конопель Super Bud можна висаджувати в домашньому гроурумі, а також на вулиці або в теплиці. Сорт настільки невибагливий до умов, що піддається культивації на різних типах ґрунту без втрати якості врожаю.
   В наявності  Україна
  199,60 грн.

  1 review for Super Bud feminised Ganja Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 12 червня 2019 14:58
  3н4

  Сподобалася Super Bud feminised більше за інших, реально біла пахуча, і моторошно ліпкая.Бил б парфумером - зробив би з неї парфуми своєй малої))

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду