Насіння конопель Snow Bud feminised Dutch Passion Seeds

 • Огляд

  Один з небагатьох гібридів сідбанка Dutch Passion, адаптація якого проходила на високогірних ділянках швейцарської частини Альп. Схрещування класичного Afghani з цілим списком невідомих штамів з Південної Африки проходило в кілька етапів. Спочатку крос реалізували в робочих умовах лабораторії банку насіння, потім його перемістили в гори і лише після повернення стабільного гібрида, довели його до того виду, який прямо зараз доступний в нашому інтернет-магазині. Купити насіння конопель в Україні прямо з Голландії - прекрасна можливість познайомитися зі світовим досвідом гровінга у себе вдома.

  Загальні характеристики конопель Snow Bud

  Снігової Шишці потрібно близько восьми тижнів, щоб гровер почав потирати руки в передчутті харвесту. Коли мова заходить про відкритий грунті, то врожай збирають з кінця вересня до середини жовтня. Snow Bud відрізняється середньою висотою ялинок (не більше 2,5 метрів, при середніх 1,5-2 метрах). Врожайність гібрида висока, в межах 600 грам з кожного метра квадратного вашого садового господарства. Сорт не відрізняється захмарними показниками фітоканнабіноідов, але ТГК в районі 12% для високогірного штаму з сатівним домінуванням - хороша характеристика.

  Вирощування конопель Snow Bud

  Сноу Бад культивується в будь-яких видах грунту, включаючи вирощування конопель в домашніх умовах або теплиці. Все, що від вас вимагається - надання достатнього простору порівняно високим кущам. Рослини стійкі до негативного впливу шкідників. Також вас не буде турбувати цвіль. Початківцям коноплярам гровінг подарує чимало приємних моментів, якщо бути дуже пильними. У назві також прихований ще один сюрприз, який ви зможете оцінити в фазі цвітіння. Шишки конопель покриються великою кількістю маточок білого кольору.

  Медичне застосування конопель Snow Bud

  У пошуках антидепресанту виключно натурального походження, зверніть увагу на марихуану Snow Bud. Вона ефективна і легка в усьому. Антистресовість канабісу також була неодноразово підтверджена, як і позбавлення від болю, нудоти і втоми.

  Запах, аромат і ефект конопель Snow Bud

  Дуже приємний аромат Сканк і спецій, в смаку додає вишуканої пряності, в чомусь схожі на коричні відтінки. Ефект гранично розслабляючий, з легкої сонливістю і відчуттям радості. Заздалегідь приготуйте якихось ласощів, бо буде голодно.

 • Характеристики
  Виробник:Dutch Passion Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:екстремальна - більше
  Висота Indoor:дуже висока – до 200 см.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Середній – 10 – 15 %
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Генетика: Afghan
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Outdoor
  Смак, аромат: Skunk
  Ефект:гранично розслабляючий, з легкої сонливістю і відчуттям радості
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Afghani
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
 • Насіння конопель Snow Bud feminised Dutch Passion Seeds Відгуки
  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5.00 із 5 зірок
  • S
   • 20 червня 2019 07:59
   Passion Seeds

   Когда хочу могу курить каждый день по 3 раза на день так же сама когда хочу бросить могу спокойно не курить месяцами так что. Конопля это не наркотик

  Read all 1 review on Насіння конопель Snow Bud feminised Dutch Passion Seeds
Код товара: 3982
  Buy Насіння конопель Snow Bud feminised Dutch Passion Seeds
  Сноу Бад культивується в будь-яких видах грунту, включаючи вирощування конопель в домашніх умовах або теплиці. Все, що від вас вимагається - надання достатнього простору порівняно високим кущам. Рослини стійкі до негативного впливу шкідників.
   Немає в наявності 
  798 грн.
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду