• Огляд

  Це гібрид першого покоління кросу Purple # 1 і фемінізованого Skunk був створений селекціонерами Dutch Passion і отримав авторську назву Шаман за свої неординарні характеристики. Банк насіння пропонує купити насіння конопель цього стрейна вже понад тридцять років, а коноплярі із задоволенням їх купують, радуючи себе і оточуючих дивовижними врожаями.

  Загальні характеристики конопель Shaman

  Сім-вісім тижнів до піку зрілості і ви отримаєте заслужену подяку у вигляді 300-400 грамів загадкової марихуани з будь-якого квадратного метра вашої посівної території. У аутдорі для харвесту визначені дві граничні тижні вересня-жовтня. У готовому до вживання канабісу частка тетрагідроканнабінолу може коливатися від 14 до 18%.

  Вирощування конопель Shaman

  Орієнтований на вирощування конопель в теплиці стрейн, чудово розкриває свій потенціал також в аутдорі. У гроубоксі і інших закритих системах врожайність може значно знижуватися. З урахуванням орієнтованості на аутдор, брідер докладе чимало зусиль для захисту гібрида від шкідників і кліщів, а також від появи цвілі і схильності до захворювань різного роду. З таким доробком міцності, штам буде цікавий коноплярам будь-якого рівня підготовки і навіть з відсутністю досвіду.

  У зовнішності очевидно домінує Sativa. Не дивуйтеся, якщо частина кущів раптом почне набувати бузковий відтінок. Це характерно для штаму, але не всім рослинам.

  Медичне застосування конопель Shaman

  Чудовий засіб з антистресовими властивостями, що відновлюють баланс у випадках сильної перевтоми. Марихуана Шаман якісно і швидко справляється з больовими відчуттями різної природи походження, знімає запалення і позбавляє від м'язових спазм.

  Запах, аромат і ефект конопель Shaman

  Головний запах ганжі - виноградно-квітковий. Смак марихуани, а точніше, виробленого їй диму, солодкий і освіжаючий. Ефект посилюється поступово, не занурюючи в тривогу. Виключно позитив, ейфорія і приємна розслабленість. За три години організм повністю відновиться, і ви можете навіть забути, що вже сьогодні курили.

 • Характеристики
  Виробник:Dutch Passion Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 500 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Генетика: Purple
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Outdoor
  Смак, аромат: Солодкий
  Ефект:посилюється поступово, не занурюючи в тривогу
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Purple # 1 x Skunk
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 3976
  Buy Shaman feminised Dutch Passion Seeds
  З урахуванням орієнтованості на аутдор, брідер докладе чимало зусиль для захисту гібрида від шкідників і кліщів, а також від появи цвілі і схильності до захворювань різного роду.
   Немає в наявності  Україна
  798 грн.

  1 review for Shaman feminised Dutch Passion Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 20 червня 2019 07:56
  Passion Seeds

  з 6 одна тріснути чи що, прям по середині .., все вже викинули хвости, а ця ні пока..бонуси прикольні, плакат по радував .. Розкриваючи спонж, зламав Гагаріну кінчик: (сподіваюся на виживанія..так начебто магаз що треба ..

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду