• Огляд

  У 2017-му році ця сортова конопля відзначила своє двадцятиріччя. У 1997-му селекціонери банку насіння Dutch Passion вивели на ринок комерційної марихуани принципово новий стрейн, що представляє кращу південноафриканську генетику сатівних штамів, що відрізняються дивовижною стабільністю і незмінно високою врожайністю.

  Загальні характеристики конопель Power Plant

  При максимальній висоті кущів в районі півтора метра, для повного циклу цвітіння рослинам потрібно від восьми до десяти тижнів. Шишки конопель виростають дійсно величезними, досягаючи у висоту понад тридцять сантиметрів. При таких характеристиках цілком можна розраховувати на відмінну врожайність, і вона такою найчастіше і виявляється. Півкіло канабісу, а то і 600-700 грамів з кожного квадратного метра території збирати одне задоволення. Додатковий приємний бонус - до 20% змісту тетрагідроканнабінолу у готової марихуани.

  Вирощування конопель Power Plant

  Сорт відмінно пройшов адаптацію під будь-яких умовах гровінга, тому навіть вирощування конопель в будинку буде ефективним. У аутдорі кращих результатів можна досягти, якщо клімат вашого регіону максимально близький до середземноморського. Стрейн якісно захищений від хвороб і виникнення цвілі, невибагливий у догляді і взагалі може сміливо бути для коноплярів дебютним сортом у власній історії гровінга. Відмінна риса - велика кількість крихітних листків по всій поверхні суцвіть.

  Медичне застосування конопель Power Plant

  Сатівне домінування обмежує лікувально-профілактичні можливості цього канабісу. Що аж ніяк не заважає застосовувати його для поліпшення загального настрою, позбавляти від перевтоми і депресивних станів.

  Запах, аромат і ефект конопель Power Plant

  Аромат ганджі рівний і легкий, з незначними відтінками землистості. У смаку реалізований букет з землистих солодощів та пряних ноток. Ефект миттєвий, що дарує життєрадісність і охоплює все тіло церебральною дією.

 • Характеристики
  Виробник:Dutch Passion Seeds
  Гібрид:Да
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Культивація:Greenhouse, Indoor
  Смак, аромат: Солодкий
  Ефект:миттєвий, що дарує життєрадісність і охоплює все тіло церебральним дією
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:да
  :середнє
  :Indica x Sativa
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 3970
  Buy Power Plant feminised Dutch Passion Seeds
  Стрейн якісно захищений від хвороб і виникнення цвілі, невибагливий в догляді і взагалі може сміливо бути для коноплярів дебютним сортом у власній історії гровінга.
   Немає в наявності 
  998 грн.

  1 review for Power Plant feminised Dutch Passion Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 20 червня 2019 07:52
  Power Plant

  Вот я например в средней Азии живу в Киргизии тут у нас не такая конопля. То постояно закузую у вас. Прет получше любой культурки

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду