• Огляд

  У сорту конопель, що привласнив ім'я знаменитого кита, апріорі мають бути визначні риси, починаючи з габаритів, закінчуючи потужністю безпосередньо ганджі. Непростий крос штамів Haze і White Widow вийшов на славу, бажаючих придбати його виявилося багато. Попит, як і раніше, високий і зниження не спостерігається. Сідбанк GanjaLiveSeeds представляє власну версію гіганта Moby Dick feminised, який об'єднав у собі генетичну історію каннабісу з трьох континентів, вінцем якої стало об'єднання на четвертому (Старе Світло). В інтернет-магазині GanjaSeeds гровери виявлять чудову ціну та необмежені поставки цього продукту в будь-яку географічну точку.

  Загальні характеристики коноплі Moby Dick


  Фемінізований «Мобі Дік» демонструє вражаючу швидкість цвітіння та дозрівання. "Дівчатка" встигають відцвісти протягом дев'яти-десяти тижнів, що для сативно-домінантного гібрида дуже хороший показник. Та й харвест у відкритому ґрунті, що випадає на жовтень, не може не надихати. У закритих приміщеннях квадратний метр території, що експлуатується, дає до 800 грам вражаючого стаффа, а в аутдорі навіть один розтинок обдаровує масою більше одного кілограма. Для триметрової ялинки з великою кількістю суцвіть – цілком нормальний результат.

  Вирощування конопель Moby Dick


  Оформлене вами замовлення насіння конопель у «ГанджаСідс» гарантує не тільки прийдешню стовідсоткову схожість, але й стабільний грів, незалежно від типу ґрунту, кліматичних умов. Звісно, в межах розумного. На виході бошки містять до 19% тетрагідроканнабінолу, розбурхуючи уяву і передчуваючи, яка міць обрушиться на курця. Вибираючи індорну культивацію, рекомендується випробувати техніку SCROG, щоб досягти вражаючої врожайності. У той же час, ніхто не скасовує регулярність поливу та контроль поживних речовин у субстраті.

  Медичне застосування коноплі Moby Dick


  Перед вами справжня лікувальна марихуана, здатна реально давати користь у боротьбі з певним колом психічних розладів. З базових можливостей ганджі відзначається звільнення від депресії, апатії. Медики нерідко використовують канабіс та екстракти для зниження агресії та панічних атак.

  Смак та ефект коноплі Moby Dick


  У запаху найяскравіше розкриваються пряні нотки, додаючи смаковій палітрі незвичну насолоду. Дим утворюється щільний, миттєво занурюючи в ейфоричні пароксизми, що викликають виключно позитивні думки та продуктивну бадьорість як творчого, так і рутинного контексту.

 • Характеристики
  Виробник:GanjaLiveSeeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:дуже висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:екстремальна понад 1000 грамів з куща.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1 м2 або до 550 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Генетика: Haze
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:викликає виключно позитивні думки і продуктивну бадьорість
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:да
  :високе
  :Haze X White Widow
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 6349
  Buy Moby Dick feminised GanjaLiveSeeds
  Перед вами справжня лікувальна марихуана, здатна реально давати користь у боротьбі з певним колом психічних розладів. З базових можливостей ганджі відзначається звільнення від депресії, апатії.
  Артикул:GS06349
   В наявності  Україна
  596 грн. за 10 шт.

  1 review for Moby Dick feminised GanjaLiveSeeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 20 листопада 2023 19:50
  Достойный представитель

  Хороший банк. Обратился за помощью, отнеслись с пониманием помогли с выбором.

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду