• Огляд

  Батьківщиною цього штаму вважається горна територія афганської частини масиву Гіндукуш, розташованого в Середній Азії. Власне, генетичну історію гібрида самі брідери не розкривають, називаючи тільки загальну генетику популярного Hindu Kush. У 2017-му році Майстер Куш двічі мав першість на виставці «Highlife Cup» в абсолютній першості та категорії «Куш».

  Загальні характеристики конопель Master Kush

  Сорту характерне швидке дозрівання, адже на фазу цвітіння рослин вистачає восьми-дев'яти тижнів. Висота кущів середня, в індорі не досягаючи і 70 сантиметрів. Але з урахуванням того, які розміри демонструють шишки конопель, врожай для таких компактних рослин хороший - до 200 грам марихуани з квадратного метра. Зміст тетрагідроканнабінолу в сухій речовині дорівнює 15-18%.

  Вирощування конопель Master Kush

  Майстер Куш відмінно підходить для вирощування в будь-яких умовах, хоча краще в індорному просторі. Рослини не виділяють інтенсивного запаху, властивого більшості стрейнів цієї генетичної лінії. Кущі викидають масивні коли, які мають світло-зелений колір шишок, що покриваються великою кількістю довгих волосків від білого до яскраво-оранжевого кольору. Штам легко реагує на клонування, особливо при використанні грунтової висадки, а не гідропоніки.

  Медичне застосування конопель Master Kush

  Сорти марихуани з високим вмістом ТГК не вважаються медичними. Тим часом, їх ефективна боротьба з безсонням і втратою апетиту дозволяє говорити про зворотнє. Master Kush непоганий в подоланні стресових ситуацій і виході з депресії.

  Запах, аромат і ефект конопель Master Kush

  У фруктовому ароматі канабісу також можна відчути перцеві і дизельні нотки, а в солодкуватому смаку диму також додаються землисті і цитрусові відтінки. Ефект у канабісу потужний і сильний, що виявляється практично на видиху першої хапки. Скам'янілість відмінно поєднується з розслабленням і включенням уяви.

 • Характеристики
  Виробник:Dutch Passion Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Kush
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor
  Смак, аромат: землянистий
  Ефект:потужний і сильний, що виявляється практично на видиху першої Хапке. Скам'янілість відмінно поєднується з розслабленням і включенням уяви
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:да
  :середнє
  :Hindu Kush
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 3943
  Buy Master Kush feminised Dutch Passion Seeds
  Майстер Куш відмінно підходить для вирощування в будь-яких умовах, хоча краще в індорному просторі. Рослини не виділяють інтенсивного запаху, властивого більшості стрейнів цієї генетичної лінії.
   Немає в наявності 
  1 398 грн.

  2 reviews for Master Kush feminised Dutch Passion Seeds

  2
  0
  0
  0
  0
  1
  без оцінки
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 19 червня 2019 20:29
  сргн

  Я курю редко.рару раз в год. разніцав моїй поведінці коли я п'яний, або коли я накурений, просто огромная.когда п'яний, я постійно вплутуються в бидляціі зчіпки! А під травою, я пишу музику.і немає агресії! Чому уряд вирішує , що можна пити, а що не можна палити

  • 09 травня 2019 12:43
  Master

  Марихуану узаконить надо, давайте напишем письмо Володьке...)))))

  • 09 травня 2019 12:39
  Master Kush

  Сорту характерно сравнительно быстрое созревание, ведь на фазу цветения растениям хватает восьми-девяти недель. Высота кустов средняя, в индоре не достигая и 70 сантиметров.Мне понравелось.

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду