• Огляд

  Унікальний фемінізований гібрид Massive Skunk подарує початківцю гроверу можливість без проблем осягнути ази безтурботної культивації канабісу. Невибагливість стрейна дозволяє навіть недосвідченому садівникові отримати дивовижний урожай високо психоактивних конопель при мінімальних зусиллях. Рослини формують досить широке листя і величезну центральну колу. Кілька бічних гілок за три тижні до харвесту доведеться підв'язати, щоб не допустити надлому через важкість ароматних бутонів.

  Рослини досягають висоти в 110 сантиметрів в умовах індору і рідко перевищують 150 сантиметрів в аутдорі. Аромат під час розвитку куща сильний, але приємний. У ньому поєднуються класичні Сканкові інтонації, але без дизельних відтінків. Цвітіння триває 9 тижнів. У «крові» штаму міститься 60% індіки і 40% сатіви.

  Походження конопель Massive Skunk

  Дивовижний гібрид Massive Skunk feminised є дітищем досвідчених селекціонерів сид-банку GanjaSeeds. Щоб отримати фемінізоване насіння конопель Massive Skunk брідери задіяли генетику легендарного Lowryder і Skunk. Рівень ТГК досягає 22%.

  Особливості вирощування конопель Massive Skunk

  Фемінізоване насіння конопель Massive Skunk було отримане для задоволення попиту цінителів індорної культивації канабісу. Фахівці зробили все можливе, щоб в домашніх умовах стрейн відгукувався на будь-яку відому техніку вирощування, а також радував стрімким зростанням і не стрессував при помилках початківців садівників.

  З одного квадратного метра можна зняти до 650 грам сухих бутонів або до 380 грам з однієї рослини в аутдорі. Оптимальне освітлення - 400-600 Ватт Днат, горщики - 7-20 літрів.

  Удобрювати культуру рекомендується тільки після переходу в режим цвітіння. Досвідчені ботаніки, які вирощують cannabis виключно на кокосовому волокні, можуть ігнорувати дану рекомендацію, адже стружка не містить ніяких поживних речовин.

  Смак і ефект конопель Massive Skunk

  Чудова Сканкова композиція, позбавлена ядерних відтінків, постане перед курцем, який взяв в руки проліковану шишку стрейна. Міцний дим відкриє шлях до безмежного творчого потоку, креативних ідей і геніальних думок.

  Медичні характеристики конопель Massive Skunk

  Культуру використовують в медичних цілях для підняття життєвого тонусу, лікування безсоння, стимуляції апетиту і усунення нудоти. Добре знеболює і заспокоює нерви.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 500 г з куща.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1 м2 або до 550 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Bud
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Skunk
  Ефект:відкриє шлях до безмежного творчого потоку, креативним ідеям і геніальним думкам
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Lowryder x Skunk
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 2062
  Buy Massive Skunk feminised Ganja Seeds
  Рослини формують досить широке листя і величезну центральну колу. Кілька бічних гілок за три тижні до харвесту доведеться підв'язати, щоб не допустити надлому через важкість ароматних бутонів.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду