• Огляд

  Подаруйте собі незабутній досвід спілкування зі справжньою цитрусовою легендою, що не потребує довгого представлення! З перших хвилин ви будете зачаровані її заворожуючим зовнішнім виглядом і дивовижним ароматом, а познайомившись ближче, будете у захваті від глибини смаку й ефекту впливу. Беручи до уваги лояльність і потужність цього сатіва-домінантного стрейна, захопливий процес вирощування є доступним широкому колу гроверів.

  Генетика та особливості сорту Mandarine

  У родоводі фотоперіодного фемінізованого Mandarine вигадливо змішалися афганські, тайські та гавайські лендрейси, що, безумовно, позначається на його одночасно «вибуховому» і стабільному характері. Освіжаючий Ice Cool і витончений Cream Caramel забезпечили сорту винятковий аромат і смак, що не залишить байдужим навіть найвимогливішого гурмана, а невибагливість і витривалість роблять його придатним для вирощування навіть недосвідченими новачками.

  Кущі Mandarine мають пишну розгалужену структуру, виростаючи при цьому до скромних 110 см в індорі та до 150 см в ауті. Над яскраво-зеленим листям витонченої сатівної форми підносяться піраміди пружних суцвіть. Товстий розсип трихом на піку дозрівання переливається сяйвом кристалів, а п'янкий аромат, що випромінюють бутони, заповнює увесь доступний простір.

  Вирощування Mandarine

  Mandarine вирізняється дивовижною невибагливістю. Доклавши трохи більше зусиль і старанності, оточивши рослину увагою і турботою, забезпечивши оптимальний мікроклімат, повноцінне освітлення і збалансоване внесення добрив, ви гарантовано досягнете найкращих результатів. Пророщуйте насіння класичним методом замочування. Уникайте переливів та передозу. Використовуйте популярні методи тренувань для контролю росту і формування площини вегетативної маси. Контролюйте оптимальний рівень pH і ppm поливної води та дренажу. В індорі використовуйте світлодіодне освітлення повного спектра в режимі 18/6 або 20/4 з переведенням на 12/12 для старту цвітіння. Зважайте на інтенсивний аромат сорту на цвіті! Задля дотримання скритності та безпеки вашого хобі, експерти сідшопу GanjaSeeds рекомендують встановлення надійного канальника з вугільним фільтром.

  В ауті сорт віддає перевагу сонячним, помірно вологим ділянкам, захищеним додатковою рослинністю від сильних поривів вітру. Під час посадки додайте до лунки з органічним ґрунтом мікоризу, що позитивно позначиться на формуванні та розгалуженні кореневої системи. Під час цвітіння забезпечте рослинам підтримку, використовуючи підпірки або сітку, аби утримати важкі суцвіття і запобігти їхньому прогинанню або зламу.

  Терміни цвітіння та рекомендації Mandarine

  Сорт вирізняється високою продуктивністю за скромних розмірів і в умовах індору потішить щедрим урожаєм до 600 г/м2 через 8-10 тижнів після старту цвітіння і 400 г шишок, зібраних в ауті з одного куща на початку жовтня. Використовуючи мінеральні добрива, за 2 тижні до харва виконайте промивання, аби видалити надлишки добрив, накопичених у шишках, і отримати найякісніший кінцевий продукт без хімічного присмаку.

  Смак і аромат Mandarine

  Унікальна генетика і складний профіль терпенів наділяють Mandarine дивовижною органолептичною гамою, в якій домінують соковиті цитрусові акорди з тонким вершково-карамельним шлейфом, що немов солодка хвиля обволікає ваші смакові рецептори. Щільний дим вирізняється несподіваною витонченістю структури, розкриваючись ледь вловимими нотками спецій і трав, створюючи приємне враження, що надовго запам'ятовується.

  Рекреаційний та медичний потенціал Mandarine

  Mandarine наділений виразним і збадьорливим ефектом впливу, що подарує вам незабутній досвід, здатний сприяти підняттю настрою, розкриттю творчого потенціалу та зняттю накопиченого напруження без втрати активності й чистоти мислення. Енергійний сатівний вступ накриє приємною хвилею ейфорії, наповнюючи натхненням і безтурботністю. У другій половині сесії бадьорість зміниться всепоглинаючою індічною розслабленістю та медитативним спокоєм.

  Завдяки помірному вмісту ТГК і збалансованому складу фітоканабіноїдів і терпенів, сорт демонструє впевнену терапевтичну цінність і доводить високу ефективність у супутній терапії хронічної втоми та стресу, розладів психоемоційного спектра, а також в усуненні больових відчуттів, запальних процесів, м'язових спазмів та міалгії.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 400 грамів з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Генетика: Widow
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Цитрусовий
  Ефект:эйфория в релакс
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
Код товара: 8955
  Buy Mandarine feminised Ganja Seeds
  З перших хвилин ви будете зачаровані її заворожуючим зовнішнім виглядом і дивовижним ароматом, а познайомившись ближче, будете у захваті від глибини смаку й ефекту впливу.
   В наявності 
  227,70 грн.
  239,60 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду