• Огляд

  Голландським походженням чергового сорту канабісу нікого не здивуєш. Однак є певний кластер топових штамів, які мають особливий попит. LSD марихуана з цієї категорії, адже її генетика обумовлена схрещуванням видатних Skunk #1 та Mazar. Бридери насіннєвого банку GanjaLiveSeeds зуміли передати фотофему ключові переваги «предків», включаючи потужність канабіноїдів, стійкість до кліматичних змін, простоту культивації. Даний посівний матеріал реалізує офіційний представник сідбанку на території України, інтернет-магазин насіння коноплі GanjaSeeds.

  Загальні характеристики конопель LSD


  У генотипі фемінізованого «ЛСД» домінує індика, що з огляду на тетрагідроканнабінолу (24%) виглядає дуже загрозливо. Швидке цвітіння протягом восьми-дев'яти тижнів дозволяє коноплярам приступати до харвесту вже в середині вересня. Прихильникам індора вдається збирати врожай у 350-400 грам стаффа на квадратному метрі ще раніше. Замкнений простір дозволяє успішно вирощувати культуру з урахуванням достатньо середньої висоти дорослої особини.

  Вирощування конопель LSD


  У міру формування куща, у рослин утворюється потужна центральна кола, рясно обліплена шикарними бутонами з липкою, що практично капає до піку зрілості смолою. Ароматика від суцвіть виходить дуже слабка, приємна, тому культивування в індорі протікає максимально комфортно. Реалізувати грів, за бажання, можна у відкритому ґрунті чи парнику. Склад субстрату, тип ґрунту, при своєчасному підживленні, також не важливі.

  Медичне застосування конопель LSD


  Пацієнтам рекомендується обережно використовувати ганджу з лікувальною метою, через високий вміст ТГК. Утримайтеся від вживання в першій половині дня. Щодо цілющих властивостей трави відомі позитивні результати у боротьбі з хронічними болями, спазмами м'язів, безсонням, нападами паніки, тривоги, інших занепокоєнь.

  Смак та ефект коноплі LSD


  Запах марихуани пряний, поєднуючи тони ванілі з м'ятним смаком. Дим оманливо легкий при затяжках, здатний всього за кілька «хапок» повністю знерухомити, зануривши курця у стан трансу. Якісне розслаблення та медитативне заспокоєння забезпечені.

 • Характеристики
  Виробник:GanjaLiveSeeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 500 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 450 грамів на 1м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Skunk
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Ягідний
  Ефект:здатний повністю знерухомити, зануривши курця в стан трансу
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Skunk # 1 x Mazar
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 5893
  Buy LSD feminised GanjaLiveSeeds
  Запах марихуани солодко-освіжаючий, поєднуючи тони ванілі з м'ятним смаком. Дим оманливо легкий при затяжках, здатний всього за кілька «хапок» повністю знерухомити, зануривши курця у стан трансу.
  Артикул:GS05893
   В наявності  Україна
  596 грн. за 10 шт.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду