• Огляд

  Тайські та ямайські сативні лендрейси лягли в основу цього фотофему. Гібрид Laughing Buddha feminised – нетиповий представник лінійки продуктів сідбанку Barney's Farm з домінантною сативою. Його запам'ятовується смакоароматика, енергетичний «прихід» і відносна скоростиглість виконали свою справу – фотофем «Будда, що сміється» неймовірно популярний серед коноплярів по всьому світу. Ми пропонуємо замовити насіння конопель прямо зараз, щоб доторкнутися до дивовижної культури та випробувати її дари.

  Загальні характеристики коноплі Laughing Buddha

  Переважання сативи над індикою виробник позначає, як 80/20, що не заважає розквітам відцвітати за дуже швидкий період протягом десяти-одинадцяти тижнів. Для аутдорної культивації момент харвесту настає на початок другого осіннього місяця, за умови своєчасної висадки розсади на ділянці. Шишки конопель на піку зрілості містять до 22% тетрагідроканнабінолу.

  Вирощування конопель Laughing Buddha

  Насіння демонструє прекрасну схожість і швидко набирає зелену масу, формуючи примітно відкриту структуру, що вимагає від конопляра проведення бажаних маніпуляцій по підгину верхівкової частини та манікюрингу. Якщо все зробити правильно, розтишки принесуть стабільні 600 грамів сухої речовини, на кожному квадратному метрі експлуатованого простору.

  Медичне застосування конопель Laughing Buddha

  Не рекомендується вживання у терапевтичних цілях трави та її екстрактів у вечірній час. Серед основних властивостей ганджі для медицини виділяють здатність знімати нервову перенапругу, покращувати психоемоційний стан, запобігати депресії та апатії.

  Смак та ефект коноплі Laughing Buddha

  Запах марихуани типово фруктовий, солодкуватий. Курець відчуває ейфоричне запаморочення з кількома затяжками ароматним димом. Відмінно підійде для стимуляції творчих брейнстормінгів та приємного проведення часу у веселій компанії друзів.

 • Характеристики
  Виробник:Barneys Farm
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Генетика: Thai
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:ейфоричний запаморочення
  Медичний сорт:так
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:да
  :середнє
  :Thai x Jamaican
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 6497
  Buy Laughing Buddha feminised Barneys Farm
  Фотофем «Будда, що сміється» неймовірно популярний серед коноплярів по всьому світу. Ми пропонуємо замовити насіння конопель прямо зараз, щоб доторкнутися до дивовижної культури та випробувати її дари.
   Немає в наявності 
  360 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду