• Огляд

  Стрейн з генетичним спадком Haze, Northern Light №5 і Shiva Skunk повністю виправдав задуми брідерів. Про це переконливо свідчать численні нагороди та призи, завойовані на престижних міжнародних конкурсах і фестивалях присвячених культурі. У тому числі перше місце на НТСС в 1994 році, перемога в High Times в 1999 році. Після чотирирічної перерви «Джек Херер» продовжив тріумфальний хід - з 2003 по 2008 рік стрейн незмінний переможець High Life Cup в різних категоріях.

  Сорт відрізняється 21% вмістом ТГК і майже дорівнює пропорційним співвідношенням сатіви і індіки, які насичують штам чудовими рекреаційними і медичними властивостями.

  Загальні характеристики конопель Jack Herer

  Фемінізовані насіння канабісу Jack Herer feminised стрімко проростають і паростки формують потужний кущ з розвиненою гіллястої структурою. Фаза цвітіння викликає захоплення багатством суцвіть, за якими ледве проглядається сама рослина. Вони виділяють величезну кількість первозданної смачної смоли, яка через недостатність місця на шишках розташовується на листках і бічних гілках.

  Після 8-9 тижневого періоду цвітіння, рослина віддячить чуйного гровера 750 грамами суцвіть з м2 посіву в Indoor і до 1150 грамів з куща, вирощеного методом Outdoor. У регіонах Північної Європи врожай дозріває до середини жовтня.

  Вирощування конопель Jack Herer

  Культивувати фемінізований стрейн можна в Indoor і на відкритому просторі, проте краще вирощувати культуру в приміщенні.

  Медичне застосування конопель Jack Herer

  Поряд з високими психоактивними властивостями штам завоював міцну повагу медиків. Компоненти штаму дозволяють успішно лікувати великий "букет" хвороб, в числі яких нудота, втома, стресовий стан, депресія, больові синдроми і хронічно поганий апетит.

  Аромат, смак і ефект конопель Jack Herer

  Цей сорт конопель виливає аромат свіжого газону з ненав'язливими нотками квіткового букета. Тонізуючий дим пройдеться по рецепторам ейфорійним смаком солодкого нектару квітів з привабливим гострим присмаком спецій і перцю. Вплив настає швидко і споживач тривалий час відчуває емоційний стан щастя і активної розумової діяльності.

 • Характеристики
  Виробник:Green House Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Генетика: Haze
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Квітковий
  Ефект:настає швидко і споживач тривалий час відчуває емоційний стан щастя і активної розумової діяльності
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:да
  :середнє
  :Haze x Red Skunk
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 3614
  Buy Jack Herer feminised Green House Seeds
  Фемінізовані насіння канабісу Jack Herer feminised стрімко проростають і формують потужний кущ з розвиненою гіллястої структурою. Фаза цвітіння викликає захоплення багатством суцвіть, за якими ледве проглядається сама рослина.
   Немає в наявності 
  680 грн.

  1 review for Jack Herer feminised Green House Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 21 червня 2019 19:04
  Jack Herer

  Smachni ta zabiyni bokhi v rezulʹtati) Dyakuyu za slushnu poradu po Hrov !!)

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду