Насіння конопель Irtysh feminised Bang Seeds

 • Огляд

  Фотоперіодний стрейн Irtysh feminised, від амбітних селекціонерів сідбанка BangSeeds, вразить садівників невибагливими і стрімко розвиваючими сходами, які за 4-5 тижнів вегетативної стадії перетворяться в величні кущі з довгастою центральною колою і міцними бічними гілками, здатними витримати важкі і тугі шишки. Крім податливості в культивації, штам відрізняється терапевтичним потенціалом. Його суцвіття часто використовують для усунення нервозності і нападів паніки.

  Рослини не бояться різких перепадів температури, стійко переносять спеку і лояльно ставляться до переливів, тому якщо початківець садівник ще не вирішив, яке насіння медичної коноплі купити для першого грова, то даний стрейн - ідеальне рішення. Цвітіння культури триває 10-12 тижнів і супроводжується вишуканим ароматом стиглих ягід. Висота рослини рідко перевищує 120 сантиметрів, що дозволяє легко замаскувати плантацію в умовах відкритого грунту.

  Походження конопель Irtysh

  Фемінізовані насіння конопель фотоперіодного сорту Irtysh - відмінний посадковий матеріал, який був отриманий на основі знаменитої індічної генетики Hindu Kush. Концентрація тетрагідроканнабінола досягає 16%.

  Особливості вирощування конопель Irtysh

  Культивація гібрида не викличе труднощів навіть у недосвідченого ботаніка, ледь ставши на шлях цікавого мистецтва грова. Рослини добре відгукуються на всі відомі техніки культивації, спрямовані на збільшення врожайності і раціональне використання наявної посівної площі. Вони люблять регулярний полив і сприймуть будь-яке запропоноване добриво. Врожайність технікою SCROG досягає 500 грам сухих шишок з одного квадратного метра.

  Оптимальне освітлення - від 400 ват Днат. Рекомендовані ємності для вирощування - від 10 літрів. У менших обсягах штам також продемонструє високий показник врожайності, але не зможе повністю розкрити свій потенціал.

  Аромат і ефект конопель Irtysh

  Ніжний аромат лісових ягід заповнить весь простір кімнати, в якій растаман вирішить подрібнити проліковані суцвіття представленого гібрида. Дим залишить солодкуватий післясмак і подарує приплив бадьорості і нестримної радості. Приємні хвилі легкої ейфорії розгойдають свідомість і піднімуть до творчих вершин. Через деякий час позитив неспішно зміниться заспокоєнням, тілесної знемоги і умиротворенням розуму.

  Медичне застосування конопель Irtysh

  Цілющий потенціал дозволяє використовувати цю культуру для лікування психічних захворювань, в тому числі для скорочення частоти панічних атак, усунення постстрессових і тривожних станів, а також для швидкого виходу з депресії. Екстракти і сухі суцвіття також допоможуть при нападах параної.

  У нашому магазині можна купити фемінізовані насіння конопель Irtysh післяплатою.

 • Характеристики
  Виробник: Bang Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Середній – 10 – 15 %
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:більше 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Генетика: Kush
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Ягідний
  Ефект:позитив неспішно зміниться заспокоєнням
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Hindu Kush
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
 • Насіння конопель Irtysh feminised Bang Seeds Відгуки
  3
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5.00 із 5 зірок
  • B
   • 21 вересня 2022 01:39
   Irtysh

   Чудовий куст за 6 місяців зайняв більше двох квадратів!) Дуже смачний та гарний врожай!

  • L
   • 01 липня 2019 15:46
   Генетика супер

   Брал у разных банков, но из семян купленных у вас как ни странно получился лучший урожай, честно не ожидал такого урожая, большущее Благодарю. была бы возможность фотки залил бы похвастаться)

  • п
   • 17 червня 2019 17:39
   Bang Seeds

   Замовляв багато різні насіння коноплі. Якісне обслуговування, гарні завжди бонуси. Будемо ще у вас замовляти обов'язково. Рекомендую!

  Read all 3 reviews on Насіння конопель Irtysh feminised Bang Seeds
Код товара: 6072
  Buy Насіння конопель Irtysh feminised Bang Seeds
  Фемінізовані насіння конопель фотоперіодного сорту Irtysh - відмінний посадковий матеріал, який був отриманий на основі знаменитої індічної генетики Hindu Kush. Концентрація тетрагідроканнабінола досягає 16%.
  Артикул:GS06072
   В наявності 
  79,60 грн.
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду