• Огляд

  Фемінізований фотоперіодний гібрид Irbis, від досвідчених селекціонерів BangSeeds, порадує садівника високою врожайністю, а також невибагливістю до умов культивації та винятковим імунітетом, який дозволять рослинам з легкістю протистояти епідемії цвілі і гнилі. У висоту кущі досягають 80 сантиметрів, що обов'язково порадує цінителів аутдору, що вважають за краще вирощувати улюблені рослини далеко від міської суєти.

  Цвітіння культури триває 10-12 тижнів і супроводжується вишуканим фруктовим ароматом, приховати який допоможе хороша вентиляція, оснащена вугільним фільтром. Концентрація тетрагідроканнабінола в смолі рослин досягає 21%.

  Походження конопель Irbis

  Фемінізовані насіння конопель Irbis були отримані брідерами BangSeeds шляхом схрещування клону оригінального Jock Horror і Чорної Доміни. Одержаний стрейн увібрав в себе виняткові характеристики своїх батьків: імунітет, аромат, потужний ефект і високу продуктивність смоли.

  Особливості вирощування конопель Irbis

  Якщо початківець садівник ще сумнівається, яке насіння конопель купити, щоб отримати максимальний врожай при мінімальних зусиллях, то даний гібрид - це ідеальний варіант. Невибагливі сходи стрімко перетворюються в ставні кущі, які легко переносять переливи, вимушену посуху, а також різкі скачки температури і інші помилки недосвідчених коноплярів.

  Забезпечивши рослини освітленням в 400 ват Днат, поживним субстратом і місткими горщиками від 10 літрів, гровер зможе зняти до 600 грам смолистих бутонів (сухих) з метра квадратного. Кущі добре піддаються SCROG і не бояться тренувань, так що у початківця ботаніка з'явиться прекрасна можливість випробувати техніки, спрямовані на значне підвищення врожайності та раціональне використання наявного простору для культивації.

  Аромат і ефект конопель Irbis

  Висушені суцвіття цього штаму, після грамотної проліковці, виділяють стійкий і насичений фруктовий аромат. Всього одна затяжка подарує заспокійливу хвилю, яка тонкими позитивними вібраціями змусить растамана випробувати чарівну гармонію між внутрішнім і зовнішнім світом. Творче мислення активізується, а метушливий розум почне з подивом спостерігати за спокоєм навколо, і важливий тільки цей момент, в ньому є все.

  Медичне застосування конопель Irbis

  Цей стрейн не відноситься до медичних, проте може застосовуватися в пост стресових ситуаціях в якості легкого заспокійливого засобу, бальзаму для душі, тіла і розуму.

 • Характеристики
  Виробник: Bang Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:більше 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:подарує заспокійливу хвилю
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Black Domina x Jock Horror
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 6071
  Buy Irbis feminised Bang Seeds
  Фемінізовані насіння конопель Irbis були отримані брідерами BangSeeds шляхом схрещування клону оригінального Jock Horror і Чорної Доміно. Одержаний стрейн увібрав в себе виняткові характеристики своїх батьків.
  Артикул:GS06071
   В наявності 
  79,60 грн.

  1 review for Irbis feminised Bang Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 18 червня 2019 09:39
  Irbis

  Ваши семена конопли делают чувство полета.Спасибо ребята за ваш прекрасный магазин. Реккомендую!!!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду