• Огляд

  Вже з того, як називається сорт, легко здогадатися, що це насіння конопель з Нідерландів в усіх сенсах. Стрейн культивувався і розвивався в цій європейській країні з вісімдесятих років минулого століття. І зараз поширенням насіння цього канабісу займається також компанія з Нідерландів - Dutch Passion. Індічний гібрид дійсно дав надію голландським брідерам на успішний гровінг, з урахуванням непередбачуваності погоди в цій приморській країні.

  Загальні характеристики конопель Hollands Hope

  Вісім тижнів цвітіння і ваш харвест готовий до збору. У відкритому грунті коноплярі орієнтуються на останні дні вересня і початок наступного за ним місяця. За повний життєвий цикл, рослини виростають до двометрової висоти у аутдорі, а в закритому просторі значно нижче. У тому ж відкритому грунті збір марихуани з одного куща може скласти цілий кілограм, але в середньому близько 600-800 грам. Взагалі, важливо відзначити, що перед вами саме аутдорний гібрид. Частка ТКГ в канабісі стабільна від 14% і вище.

  Вирощування конопель Hollands Hope

  Штам створювався для культивування у відкритому грунті, і з оглядкою на вологий клімат Нідерландів, Холландс Хоуп відмінно захищений від утворення цвілі і взагалі легко вирощується коноплярами, незалежно від ступеня їх підготовки. Вибираючи вирощування конопель в гроубоксі, заздалегідь надайте досить вільного простору кущам. Уникайте зайвої підгодівлі рослинам, щоб додаткове підживлення не почали стимулювати ріст листя, а не шишок, які вам необхідні.

  Медичне застосування конопель Hollands Hope

  Найчастіше дану марихуану використовують медики для подолання пацієнтами деструктивного стану депресії і виходу з стресових ситуацій, яких в нашому житті буває чимало.

  Запах, аромат і ефект конопель Hollands Hope

  Солодкість диму може виявитися оманливою і ефект просто вбивчим. Ганджа повністю відключає навколишній світ, відправляючи вас в світ розслабленого задоволення. Смак і аромат мають схожість букетів з хвої, польових квітів, деревини і перцевих ноток.

 • Характеристики
  Виробник:Dutch Passion Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Середній – 10 – 15 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica
  Генетика: Skunk
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Outdoor
  Смак, аромат: Хвойний
  Ефект:повністю відключає навколишній світ, відправляючи вас в світ розслабленого задоволення
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 3936
  Buy Hollands Hope feminised Dutch Passion Seeds
  Як штам, що створювався для культивування у відкритому грунті, і з оглядкою на вологий клімат Нідерландів, Холландс Хоуп відмінно захищений від утворення цвілі і взагалі легко вирощується коноплярами, незалежно від ступеня їх підготовки.
   Немає в наявності 
  998 грн.

  3 reviews for Hollands Hope feminised Dutch Passion Seeds

  3
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 19 червня 2019 19:48
  аеам

  zakazal budem zhdat' kogda pridet posylochka

  • 09 травня 2019 11:15
  Hollands

  Уже из того, как называется сорт, легко догадаться, что это семена конопли из Голландии во всех смыслах. Стрейн культивировался и развивался в этой европейской стране с восьмидесятых годов прошлого века.

  • 09 травня 2019 11:13
  Збор травы

  Восемь недель цветения и ваш харвест готов к сбору.Я не думал что будет такой быстрый результат.Мне очень нравется и всем советую.

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду