• Огляд

  Фотоперіодний сорт канабісу Hashberry feminised - гібрид з переважанням Сатівних генів (65%). Сходи відрізняються стрімким ростом і швидко перетворюються в шикарного вигляду рослини, які формують величезних розмірів центральну колу і кілька довгих бічних гілок. Шишки довгасті, не важкі і виділяють чудовий аромат лугових трав і квітів, який до кінця життєвого циклу набуває інтонації ягід і фруктів. Цвітіння триває 8-9 тижнів, а висота росту не перевищує 120 сантиметрів. Рівень ТГК - 19%.

  Походження конопель Hashberry

  Фемінізоване насіння конопель Hashberry отримане в результаті схрещування трьох всесвітньо відомих стрейнів: ароматного Hash, Orange Bud і психоактивного Блуберри.

  Особливості вирощування конопель Hashberry

  Насіння конопель Hashberry feminised стануть ідеальним посівним матеріалом для любителів індорної культивації, а також для садівників, що вважають за краще гровити в аутдорі.

  Штам добре адаптований під SCROG і LST. З одного квадратного метра знімають до 600 грам сухих бутонів або до 800 г з одного куща у відкритому грунті в кінці жовтня.

  Коренева система представленої культури воліє розвиватися у великих горщиках, об'ємом від 5 літрів. Якщо гровер захоче виростити гіганта, то можна використовувати 20-40 літрові горщики. Оптимальне освітлення - 400-600 Ватт Днат. В якості поживного грунту застосовують суміш з крупного перліту, кокосового волокна і збагаченого грунту (торф, компостна земля).

  Смак і ефект конопель Hashberry

  Проліковані суцвіття виділяють чарівний аромат чорниці, а насичений маслами солодкий дим подарує прекрасні миті трансцендентного переживання в супроводі всеосяжної ейфорії, радості і відчуття благополуччя.

  Медичні характеристики конопель Hashberry

  У медичних цілях культуру використовують для зняття тривоги, усунення сильного головного болю, а також як засіб, що стимулюює апетит і піднімає настрій.

  У нашому магазині можна купити фемінізоване насіння конопель Hashberry післяплатою. Насіннєвий матеріал відправляється у фірмовій упаковці Ganja Seeds.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Blue
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Ягідний
  Ефект:релакс в легкую эйфорию
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Blueberry x Orange Bud x Hash
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 1622
  Buy Hashberry feminised Ganja Seeds
  Насіння конопель Hashberry feminised стануть ідеальним посівним матеріалом для любителів індорної культивації, а також для садівників, що вважають за краще проводити гров в аутдорі.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  8 reviews for Hashberry feminised Ganja Seeds

  8
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 11 червня 2019 15:28
  огго

  Це і правда куля =))) коротше, пальці липнуть. 300 г з куща в середньому вийшло. ми наробили гашишу і поїхав в Індію. З 4 кущів вийшло 65 г мацанкі, вистачило на місяць движу, коли його хавали то взагалі починався космос, ніхто говорити толком не міг)))

  • 26 грудня 2017 12:08
  Seeds

  Хороши семки и не дорого и быстро отсылают, пока сам не растил,но мой кент растил и мы курили его шмаль ,мне понравилось.и вот я тоже тут уже сам заказываю семена

  • 08 листопада 2017 18:33
  текс)(

  Магазин порядочный и точный,сам пришел по рекомендации сюда еще год назад с тех пор оформил и получил уже три заказа ,никаких нареканий выразить не могу,Все мои заказы приезжали четко вовремя и полностью укомплектованы , семена были все с хорошей генетикой с них росли всегда кусты которые радовали душу и убивали наглухо)

  • 25 жовтня 2017 14:33
  порядочек

  порядочные продавцы,и семена годные! отвечаю,можно брать! растите драп сами не кормите барыг и муксаров!АУЕ!

  • 13 жовтня 2017 13:06
  Рекс говорит что доволен)

  хашбери этот я купил еще летом,но как то руки не дошли высеять его,да и с аутом еще была возня,носился с водой через день,жарко так было,теперь похолодало ,самое время завести бокс на разгон и как раз семки хашбери есть фемочки) вообщем отсчет пошел,проращивал по системе санчуса,в губках и потом как проросли высадил в грунт в ведра по 16 литров,сейчас им уже 2 недели и это уже миленькие и крепенькие девочки(ну они же фемки)) так что травки и занятия у меня будет и есть очень много,еще закажу зимой у вас" новою луну" и ченить из скунков,очень мне это нравится я в ауте лимон сканка растил тоже из вашего магазина- так это убойнейшие вещь вышла!

  • 05 жовтня 2017 17:29
  гашик

  хашбери отлично покатил на гаш и остатки были задарены и выварены в молоке.Молокно было просто убийство,гаш покурили в 2ем я так и не понял как наступило утро следующего дня)) Очень маслянистые растения.Очень.Все семена с сайта проросли в прекрасные растихи,почти все дожили до харва.Скажу что самый пручий стаф из них и получился

  • 13 червня 2017 16:43
  weed
  • 20 лютого 2017 13:11
  на гашиш

  его хачу вырастить,пойдет ?

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду