• Огляд

  Суцвіттям даного сорту характерний високий вміст тетрагідроканнабінолу в 19,5%, доповнений CBD-0,5%. Для повноти картини потрібно пам'ятати про генетичну спадковость Sativa 40% + Indica 60%, і тоді стає зрозуміла популярність насіння конопель фемінізованого гібрида у любителів психоактивних стимуляцій.

  Якісне насіння конопель GH Cheese feminised формують компактний за розміром і структурою кущ, схожий на відомий англійський фенотип Skunk. Як і оригінал, виробляє неймовірно щільні і товсті суцвіття, покриті рясні шаром смоли.

  Загальні характеристики GH Cheese feminised

  Період цвітіння триває 56 діб. При культивації в Indoor врожайність суцвіть досягає 800 грамів з м2 і стільки ж в Outdoor при сприятливих кліматичних умовах. На вулиці дозрівання шишок настає в кінці вересня.

  Про те, що праця селекціонерів, що створили цей сорт конопель заслуговує повагу, переконливо свідчать численні призи та нагороди в престижних конопляних конкурсах і фестивалях - 1 st Seeds Company HTCC 2006.

  Вирощування GH Cheese feminised

  Здоровому росту і високої врожайності сприяє теплий сухий клімат, насичений сонячними променями. Також результат залежить від режиму день / ніч в межах 12-18 годин освітленості рослини (природно, ефективніше 18 годин світла в добу). Щедру порцію світла повинні отримати як внутрішні суцвіття, так і розташовані всередині куща. А якщо в процесі цвітіння допомогти рослині передовою методикою SCRoG, можна повністю виключити прикрі втрати врожаю.

  З огляду на генетичне походження і компактність, рослина однаково результативно культивується в закритих приміщеннях і на відкритому просторі.

  Медичне застосування GH Cheese feminised

  Штам активно застосовують в терапевтичних цілях. Особливо ефективна марихуана при відсутності апетиту, безсоння і хворобливих проявах.

  Аромат, смак і ефект GH Cheese feminised

  Потужний психоактивний ефект вдало доповнений виразним мускусно-землистим ароматом. Незвичайна ейфорія розслабленості надовго знімає обтяженість думок повсякденними турботами і проблемами.

 • Характеристики
  Виробник:Green House Seeds
  Гібрид:Да
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1 м2 або до 550 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Skunk
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: землянистий
  Ефект:потужний, тривалий, ейфорія розслабленості надовго знімає обтяженість думок повсякденними турботами і проблемами
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:да
  :середнє
  :Selected Skunk Phenotype x Big Buddha
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 3597
  Buy GH Cheese feminised Green House Seeds
  З огляду на генетичне походження і компактність, рослина однаково результативно культивується в закритих приміщеннях і на відкритому просторі.
   Немає в наявності 
  240 грн.

  1 review for GH Cheese feminised Green House Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 21 червня 2019 07:15
  GH Cheese

  Sʹohodni hlobalʹna merezha bukvalʹno zapovnena chyslennymy internet-mahazynamy, shcho proponuyutʹ posluhy pokupky nasinnya konopelʹ. Na desyatkakh saytiv vyznachytysya z nadiynym postachalʹnykom yakisnoyi produktsiyi ta shche za dostupnoyu vartosti dosytʹ skladno. Ale tsey samyy z luchʹsheh mahazinov.Nachinae z nasinnya i Koncha sovesnymi menenzherov.REKOMENdUYU ymeno tsey mahazyn

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду