• Огляд

  Galaxy Feminised – неординарний індично-сативний гібрид, що з'явився після успішного схрещування видатного сорту конопель Northern Lights з не менш знаковим Afghani. Подібні генетичні поєднання спочатку пророкують потенційно цікавий фінал. Але тільки справжнім професіоналам вдається вивести справді унікальний продукт, гідний загального визнання. Фотофем «Гелексі», використовуючи гру слів, здатний відкрити коноплеводам абсолютно новий всесвіт, підкорити який здається цілком природним бажанням. Інтернет-магазин насіння коноплі GanjaSeeds представляє гроверам оригінальний стрейн із вражаючими перспективами за найкращою ринковою ціною.

  Загальні характеристики конопель Galaxy


  Переважна більшість індики над сативою в генному «коктейлі» розподілена наступною пропорцією: 70/30. Тому відцвісти «дівчата» примудряються за сім-вісім тижнів максимум. При правильному підході, відтягуючи аутдорний харвест до вересня, гровер встигає максимально приділити увагу вегетативному зростанню. До піку зрілості розтишки принесуть щонайменше півкілограма забійного стаффа з відсотком тетрагідроканнабінолу на рівні рекордних 21,7%!

  Вирощування конопель Galaxy


  Якщо утрирувати опис дозрілого куща, то це фактично одна величезна кола, настільки щільна структура розтишку. Співвідношення суцвіть до зеленої маси просто приголомшує навіть досвідчених садівників, що говорити про дебютантів. До речі, останнім культивація дається досить легко, особливо з огляду на формування жіночих особин, без участі самого гровера. Важливо дотримуватись базових вимог догляду, а на заключному етапі культивування своєчасно виконувати підв'язку завантажених масою бутонів гілок. Вирощування каннабісу чудово реалізується в закритих просторах, на присадибних ділянках та теплицях.

  Медичне застосування конопель Galaxy


  Домінанта Indica означає бажаний час прийому ганджі у другій половині дня. Траву використовують у подоланні болю, інсомнії, апатії та депресії, панічних атак, тривожних станів.

  Смак та ефект коноплі Galaxy


  Аромат марихуани виражений м'ятний, що освіжає дихання і не тільки. У димі смакова гама доповнюється відтінками фруктів. Дія спочатку надихає енергійне, ейфоричне, що поступово зводиться до розслаблення та прагнення пізнання глибини безкрайнього космосу.

 • Характеристики
  Виробник:GanjaLiveSeeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 500 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Afghan
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Солодкий
  Ефект:ейфоричний вплив поступово зводиться до розслаблення
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Afghani x Northern Lights
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 6317
  Buy Galaxy feminised GanjaLiveSeeds
  Аромат марихуани виражений м'ятний, що освіжає дихання і не тільки. У димі смакова гама доповнюється відтінками фруктів. Вплив спочатку надихає енергійний.
  Артикул:GS06317
   В наявності  Україна
  596 грн. за 10 шт.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду