• Огляд

  Фотоперіодний сорт канабісу G13 Skunk feminised заслужив загальну любов у садівників "Старої школи", а також визнання у початківців-гроверів, які вирішили долучитися до класики селекційного мистецтва. Фемінізоване насіння конопель G13 Skunk гарантовано дасть тільки жіночі сходи, яким не страшні перепади температур, епідемії цвілі і гнилі, а також регулярні підрізування і тренування. Рослини формують стрункої структури кущ, який нарощує значну масу тугих і вкрай ароматних шишок, повністю облитих смолою. Висота не перевищує 130 сантиметрів і піддається примусовому контролю технікою SCROG або прищипуванням верхівки. Цвітіння триває 7-9 тижнів, а рівень ТГК становить 19%.

  Походження конопель G13 Skunk

  У фенотипі представленого сорту міститься 60% індіки і 40% сатіви. Насіння конопель G13 Сканк feminised отримане шляхом схрещування таємничого G13 з секретних лабораторій США та оригінального клону Skunk # 1.

  Особливості вирощування конопель G13 Skunk

  Елітне насіння конопель G13 Skunk стане відмінним вибором для цінителів аутдорної культивації, а також для гроверів, які віддали своє серце індору. Високий відсоток схожості "горіхів" гарантований за умови дотримання основних правил пророщування:

  Насіння конопель замочують в теплій воді на 12 годин;

  Поміщають їх між двома вологими ватними дисками і кладуть в невеликий контейнер або пакет;

  При появі через 1-4 дня білих корінців, насіння висаджують в грунт на глибину 0,5 см. І лише злегка присипають землею.

  Як субстрат використовують збагачену торф'яну суміш, до якої додають 1 " 4 кокосового волокна і стільки ж крупного перліту. Замість торфу можна використовувати компостний грунт. Висаджують стрейн добре укоріненою розсадою в глибокі лунки, об'ємом від 20 літрів.

  Оптимальне освітлення - 400-600 Ватт Днат або ЛЕД від 200 Ватт для маленьких гроурумів. З одного квадратного метра при SOG знімають до 800 грам сухих і ароматних суцвіть.

  Смак і ефект конопель G13 Skunk

  Аромат класичного Сканку і благородного гашишу припаде до вподоби любителям марихуани з 70-х. Насичений, але терпкий дим моментально сп'янить свідомість курця і подарує чудове ейфоричне піднесення до світу натхнень, творчих задумів і геніальних ідей. Стоун настане пізніше і подарує приємну розслабленість.

  Медичні властивості конопель G13 Skunk

  Культура має грандіозний медичний потенціал. Її часто використовують для усунення больових симптомів різного походження, а також в якості антидепресанту і засобу, що стимулює апетит.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1 м2 або до 550 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Skunk
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Skunk
  Ефект:ейфорійний, з переходом в розслаблення
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :G13 x Skunk # 1
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 1617
  Buy G13 Skunk feminised Ganja Seeds
  Фемінізоване насіння конопель G13 Skunk гарантовано дасть тільки жіночі сходи, яким не страшні перепади температур, епідемії цвілі і гнилі, а також регулярні підрізування і тренування.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  2 reviews for G13 Skunk feminised Ganja Seeds

  2
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 07 червня 2019 13:47
  Ganja Seeds

  Добрий день! Замечательный магазин,мне очень удобно пользоваться вашим магазином, приятные консультанты. Мне вообще трудно подобрать семена конопли, так как в ней нечого НЕ розбераюсь. Но консультант предложила ранее мне этот сорт, отправили его мне, я попробовала и заказала уже другий раз. Чувствуется, что делом занимаются профессионалы. Спасибо :))

  • 20 квітня 2018 12:50
  GANJASEEDS

  Хороших торгов и побольше клиентов вам!Семена и генетика на высоте!!!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду