• Огляд

  Гібрид з переважними генами індіки (Indica 70%, Sativa 30%) завоював перше місце на престижній виставці марихуани High Times Cannabis Cup 2012 і кубку виробників канабісу 1st 420 CUP 2012 завдяки приголомшливому впливу на ЦНС. Також в його активі 2-е місце в Copa Canaris 2013 (Іспанія) і 3-е місце в категорії сорти "Індіка" IC Grow Cup 2014.

  Відмінними якостями насіння конопель Flowerbomb Kush feminised зобов'язані знаменитим батькам Skunk, Green Crack і OG Kush. Також рослина справляє враження зовнішнім виглядом - темне забарвлення листя цієї культури на деякому віддаленні виглядає страхітливо чорним і загадковим.

  Загальні характеристики конопель Flowerbomb Kush

  Шановному конопляному призеру потрібно всього 8-9 тижнів для проходження фази цвітіння, в кінці якої він віддячить чуйного гровера гідним врожаєм і фантастичною кількістю смоли, яка щедро покриває навіть листя. При культивації методом Indoor можна зібрати до 900 г здорових суцвіть з одного м2 посіву і стільки ж з куща, вирощеного у відкритому просторі.

  У період зростання рослина витягується кілька сильніше інших представників сімейства Kush.

  Вирощування конопель Flowerbomb Kush

  Штам однаково добре вирощується на відкритому і закритому просторі, проте кращими смаковими якостями володіють суцвіття з тих кущів, які були вирощені в грунті. Рекомендується допомогти кущу Flowerbomb Kush feminised витримати вантаж шишок за допомогою підпірок і розтяжок. При вирощуванні в гідропоніці слід дотримуватися усереднений рівень EC.

  Для нейтралізації стійкого запаху, що виділяється рослиною в період цвітіння, оранжерею необхідно оснастити продуктивною вентиляцією з вуглецевим фільтром. В іншому випадку специфічний запах може зацікавити сусідів з усіма наслідками, що випливають.

  Медичне застосування конопель Flowerbomb Kush

  Добре стимулює апетит, стабілізує сон.

  Аромат, смак і ефект конопель Flowerbomb Kush

  Висушені шишки популярного штаму виділяють приємний землистий смак з не менш чарівними нотками солодких фруктів. Навіть при вживанні помірної дози, психоактивна дія настає практично миттєво. Спочатку це потужний індічний стоун, після чого він плавно перетікає в сатівний high. На зміну безвольності і нерухомості приходить емоційний підйом бажання творити, спілкуватися і веселитися.

 • Характеристики
  Виробник:Strain Hunters Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1 м2 або до 550 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Kush
  Час збору врожаю:з середини жовтня до початку листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: землянистий
  Ефект:потужний, тривалий
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Green Crack x OG Kush (feminized)
Код товара: 3684
  Buy Flowerbomb Kush feminised Strain Hunters Seeds
  Рекомендується допомогти кущу Flowerbomb Kush feminised витримати вантаж шишок за допомогою підпірок і розтяжок. При вирощуванні в гідропоніці слід дотримуватися усереднений рівень EC.
   Немає в наявності 
  1 000 грн.

  1 review for Flowerbomb Kush feminised Strain Hunters Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 20 червня 2019 13:35
  Flowerbomb

  Посадить и в правду может каждый коноплю. А вот ухажывать за ней это уже большой труд. Я это всё на своей шкуре знаю, употребляю из 16 лет, то часто то редко. И когда она начинает портица и нечиго не ростёт а портица. Понемаешь потом сколько денег на ветер выбросил. А вот уже как 2 года я. Являюсь клиентом этого замечательного магазина. То у меня деньги стали икономней быть. Потому-что всегда попадаю на акции. Спасибо вам ребята. Рекомендую!!!...

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду