• Огляд

  Чудовий фотоперіодний фемінізований сорт канабісу Erlik - унікального виду сатіва-домінуючого гібриду від досвідчених генетиків сідбанка BangSeeds. Сходи культури мають стрімке зростання, але вельми чутливі до надлишків вологи і надмірного перегодування. Рослини цього стрейна формують кілька коротких бічних гілок і довгу центральну колу. Вирощуючи штам в домашніх умовах, рекомендується ще на вегетативній стадії відщепнути верхівку, що дозволить направити життєвий потенціал куща на розвиток бічних гілок. Концентрація ТГК в смолі досягає 22%, що гарантує потужний та тривалий вплив.

  Цвітіння культури триває 10-12 тижнів і супроводжується чудовим цитрусовим ароматом. У висоту рослини досягають 150 сантиметрів в умовах індора, а на вулиці можуть досягати 170 см.

  Фемінізовані насіння конопель цього штаму - прекрасний посадковий матеріал, з якого сходять тільки жіночі рослини.

  Походження конопель Erlik

  Елітне насіння конопель Erlik feminised були отримані в результаті схрещування ароматного Lemon Skunk c Super Silver Haze. Результатом хреста став чудовий гібрид, що володіє чудовими зовнішніми даними і високим психоактивним впливом.

  Особливості вирощування конопель Erlik

  Насіння конопель цього сорту мають високий відсоток схожості, однак досвідчені садівники рекомендують попередньо замочити "горіхи" в воді на 12-24 години і проростити їх між вологими ватними дисками. Коли насіння проклюнутся, то їх акуратно висаджують в торф'яні таблетки білим корінцем вниз на глибину не більше 0,5 см. Зміцнілу і добре вкорінену розсаду можна десантувати у відкритий грунт при стабільній нічній температурі +10 градусів за Цельсієм. В якості поживного субстрату можна використовувати суміш, що складається з збагаченого грунту, великого перліту і кокосового волокна в рівних пропорціях.

  Рослини цього стрейну піддаються техніці SOG. Клонування - один з найкращих методів, що дозволяють гроверу раціонально використовувати наявну для культивації площу і істотно збільшити врожайність. Материнське рослина можна підтримуватися на вегетативній стадії до декількох років, постійно маючи доступ до посадкового матеріалу (живцями).

  Оптимальне освітлення для вирощування в гроурумі - від 400 ват Днат. Горщики - від 10 літрів. З одного квадратного метра посівної площі можна зняти до 600 грам ароматних суцвіть (сухих).

  Аромат і ефект конопель Erlik

  Висушені шишки Ерлік feminised виділяють приємний цитрусовий аромат. Густий білий дим подарує потужну хвилю ейфорії, що супроводжується шаленої радістю і потоком геніальних ідей.

  Медичне застосування конопель Erlik

  Цю культуру не відносять до терапевтичної, проте багато цінителів селекційних сортів канабісу відзначають високий концентруючий потенціал стрейна.

 • Характеристики
  Виробник: Bang Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:більше 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica
  Генетика: Haze
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Цитрусовий
  Ефект:подарує потужну хвилю ейфорії, що супроводжується шаленої радістю і потоком геніальних ідей
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Lemon Skunk x Super Silver Haze
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 6070
  Buy Erlik feminised Bang Seeds
  Елітне насіння конопель Erlik feminised були отримані в результаті схрещування ароматного Lemon Skunk c Super Silver Haze. Результатом хреста став чудовий гібрид, що володіє чудовими зовнішніми даними і високим психоактивних впливом.
  Артикул:GS06070
   В наявності 
  79,60 грн.

  1 review for Erlik feminised Bang Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 18 червня 2019 09:52
  Bang Seeds

  Самая лучший интернет-магазин по изысканным семян конопли, с большим удовольствием рекомендую вас своим друзьям, у вас очень большой выбор.Также очень удобная доставка и оплата.Еще что мне очень нравится у вас , есть категория новинок, которая очень интересная.Спасибо вам что вы есть!!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду