Насіння конопель Насіння ганжі Endorphine feminised THC-CBD

 Додати в обране
 Додати до порівняння
 • Огляд

  Endorphine – гібрид, створений шляхом селекції мексиканської і тайської сатіви. Сорт вирізняється легким вирощуванням і є популярним як серед початківців, так і досвідчених гроверів. Endorphine характерний своїм високим вмістом ТГК і низьким рівнем КБД. Терапевтичні властивості сорту застосовують у лікуванні порушень роботи травної системи, посттравматичних розладів, стресових і депресивних станів.

  Походження коноплі сорту Endorphine

  Генеалогічне древо стрейну містить генетику мексиканської і тайської сатіви та індіки з овіяної легендами долини Гіндукуш. У дикій природі рослина зустрічається на території сучасної Індії, Пакистану, Афганістану, Таїланду, Мексики, Колумбії. Цім країнам притаманний спекотний тропічний клімат, що сприяє повноцінному розвитку рослини впродовж цілого року.

  Зовнішній вигляд коноплі сорту Endorphine

  Сатівні гени Endorphine проявляються саме під час зростання. Кущі сягають заввишки 2.2 метри і вирізняються розлогим бічним розгалуженням із широким розташуванням міжвузлів. Насичено-зелене листя виразне своєю витягнутою сатівною формою. Суцвіття вкриваються густим шаром трихом, липкими від смол, багатих на канабіноїди і широкий профіль терпенів. Цвітіння Endorphine триває 11-12 тижнів з харвестом у листопаді. Сорт має високу врожайність – до 750 г/м2.

  Вирощування коноплі сорту Endorphine

  Endorphine вирощують як в індорі, так і в ауті.

  Температура. Висаджувати насіння або розсаду в умовах відкритого ґрунту можна за умови досягнення нічних температур не нижче позначки 18 °C.

  Вологість. Кущ Endorphine має видовжену і щільну структуру. За відсутності належних умов обдування і вентиляції, є вкрай високий ризик виникнення грибка та плісняви. Уникнути зазначених неприємностей дозволить контроль рівня вологості. На стадіях вегетації та цвітіння – не вище 66% і 40% відповідно.

  Полив. Дотримуйтесь графіку поливу, виходячи з перебування рослини на тій чи іншій стадії розвитку. Пам'ятайте, переливи сприяють виникненню кореневої гнилі й утворенню у ґрунті надлишків солей добрив.

  Освітлення. В умовах індору важливо забезпечити кущі належним рівнем освітлення. Рекомендуємо використання світлодіодних або газорозрядних ламп.

  Вживання та ефект коноплі сорту Endorphine

  У смакових характеристиках переважають ягідні та фруктові нотки з тропічним відтінком.

  Endorphine може бути як денним, так і вечірнім сортом для приємного проведення часу. Маслянистий і водночас м'який дим Endorphine потішить стонера солодкуватим ягідним смаком із легким відтінком тропічних фруктів. Ефект впливу – плавний, збадьорюючий. Сатівна енергетика відчуватиметься у кожному русі, сприяючи прогулянкам, заняттям спортом, творчій діяльності.

 • Характеристики
  Виробник: THC-CBD
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:екстремальна - більше
  Висота Indoor:екстремальна – понад 200 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1 м2 або до 550 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:більше 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa
  Генетика: Kush
  Час збору врожаю:з початку листопада до середині листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Ягідний
  Ефект:ейфорія
  Медичний сорт:так
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Mexican Sativa x Thai Sativa x Hindu Kush
  :високе 600 - 800 м / 1м2
 • Насіння конопель Насіння ганжі Endorphine feminised THC-CBD Відгуки
  Відгуків ще немає - ваш може стати першим!
   Будьте першим, хто напише відгук про цей продукт!
  Код товара: 7119
   Buy Насіння конопель Насіння ганжі Endorphine feminised THC-CBD
   Endorphine - гибрид, созданный путем скрещивания Мексиканской и Тайской сативы. Разновидность пользуется спросом у начинающих и опытных гроверов. Endorphine причисляют к медицинским сортам марихуаны с высоким ТГК и низким КБД.
    Немає в наявності 
   360 грн.
   Контакти
   Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
   Карта проїзду
   Пн — Сб 09:00 – 21:00
   Карта проїзду