• Огляд

  Для того щоб Cheese feminised мав найкращі характеристики, брідерам довелося неабияк потрудитися. Кущ коноплі елегантної форми формує щільні, ароматні, з переважною Індікою шишки, в яких можна вловити частку Сатівних генів.

  Канабіс зростає як на дріжджах. Не встигнувши показати корінець в процесі пророщування, складається відчуття, що відразу ж з'являються перші листочки. У період вегетації сорт розкриває всю свою «дівочу» красу і чарівність, наповнює простір приємним вершково-сирним ароматом. Мінімальна частина Сатівних генів виявляється в зовнішності «красуні», дозволяючи їй утворити потужну високу центральну колу з подовженими і стрункими стеблами з боків, які здатні витримати вантаж щільних і огрядних шишок посипаних «алмазним пилом».

  У процесі цвітіння гібриду властиво виділення великої кількості смол, що не може не радувати гровера, адже це означає, що з шишок вийде першокласний якісний гашиш. За свій вишуканий і «апетитний» аромат штам став улюбленцем всіх гроверів і просто растаманів.

  Правильно вирощений гібрид з додатковою «проліковкою» виділяє «дорогий», насичено-вершковий, сирний аромат, а його ефект вразить навіть найзавзятіших поціновувачів конопель, які ніяк не зможуть залишитися байдужими до такого чудового продукту.

  Цікаво! У період цвітіння можна вловити не тільки сирний запах, а й виразні нотки лимона, які надають більш свіжий і витончений аромат. Такі пахощі рослини є «мрією на яву» для будь-якого конопляра.

  Гровери, які активно практикують культивацію канабісу під відкритим небом, по достоїнству оцінять Cheese feminised. У вуличних умовах зростання фемінізованого «Сиру» досягає 250 сантиметрів, а урожай з такого «Гіганта» важить рекордні 1000 грамів з одного кущика. При вирощуванні сорту в індорних умовах конопляр також отримує достатньо велику вагу врожаю. З одного квадратного метра виходить до 800 грам «сирних» шишок. Забезпечивши рослині оптимальні і сприятливі умови для росту і розвитку, рівень ТГК сягне заповітних 20%.

  Купуючи фемінізований стрейн Cheese, конопляр абсолютно впевнений в тому, що «сюрпризів» не буде і в процесі вегетації він отримає жіночу рослину.

  Важливо! Якщо в характеристиці насіння вказана стать «Фемінізоване» (feminised) - це означає, що рослина на всі 100% «жіноча».

  У процесі росту кущ проявляє свій поступливий характер і без зайвих «примх» і стресів піддається технікам «Scrog» і «Sog». Гілляста материнська конопля дозволяє рослинникам без особливих зусиль отримати від 20 до 40 клонів, що мають абсолютно ідентичну характеристику своєї матері.

  Цікаво! Застосовуючи техніку «клонування» конопляр збільшує підсумкову вагу врожаю в два, а то і в три рази!

  Ще один додатковий бонус для гровера, який вирощує фотоперіодну фемочку, полягає в тому, що він має можливість самостійно регулювати кількість днів, місяців або навіть років, відведених на процес вегетації. Коли кущ досягне бажаного розміру, аж до «домашнього дерева», освітлення перемикається на цвітіння. У підсумку виходить в рази збільшений урожай якісних і смолистих шишок, ніж було заявлено виробником.

  Довідка! При режимі освітлення 18 " 6, канабіс знаходиться в процесі вегетації, тобто нарощуванні «зеленої маси». Фемінізований стрейн можна безболісно для рослини утримувати на вегі майже безмежну кількість років, що дозволяє клонувати материнську рослину протягом усього її життя.

  Прославлений на Світовому ринку стрейн Cheese feminised злегка примхливий в культивації та новачкові буде потрібно вивчити всі тонкощі конопляної справи. Забезпечивши «Сиру» відповідні умови, він щедро нагородить коноплярів прекрасним урожаєм потужних по своєму ефекту шишок.

  Родовід Cheese

  Протягом трохи більше чверті століття брідери створювали стрейн, який цінителі канабісу знають як Cheese feminised. Стрейн виник шляхом схрещування Cheese з Afgani. В результаті з'єднання вийшов гібрид, який перейняв у своїх батьків найкращі властивості і характеристики. Сорт утворився стабільним, а його ефект в момент вживання проявляє себе потужно і довго.

  Cheese feminised завдяки своїй генетиці здатний протистояти «підступам» природи, тобто частих перепадів температури, а також можливій появі цвілі і грибкових захворювань. За таку стресостійкість і стабільність гібрид можна сміливо назвати універсальним каннабісом, який обов'язково повинен виростити кожен гровер планети.

  Кожен сид банк має свій неперевершений штам канабісу Cheese feminised. Його продуктивно використовують в створенні нових сортів конопель, здатних зайняти гідне місце на світовому ринку насіння.

  Особливості вирощування конопель Cheese

  Приємний душі і очам зовнішній вигляд канабісу, а також його врожайність повністю компенсують відносну вимогливість стрейна, яка полягає всього лише в регулярному поливі. Культивація відмінно проходить як в умовах закритого приміщення, так і під відкритим небом, але наймасштабніших результатів можна досягти при вирощуванні Cheese feminised на гідропоніці або аеропонной системі.

  Величезних розмірів шишечну масу цілком здатні витримати міцні гілки, але для більшої впевненості в тому, що вони на 100% встоять під таким обсягом, рекомендується встановити під гілки додаткові підпори, які допоможуть в «важкий і важкий» період дозрівання.

  Культивуючи штам в індорних умовах, не варто розраховувати на кущ великого розміру. Багаторічний досвід гроверів показує, що в домашній теплиці рослина не досягає більш ніж 120-140 сантиметрів, тому її запросто можна помістити в скромний, і такий, що не займає багато місця бокс.

  Застосувавши таку техніку як «екран зелені», конопля стрімко почне формувати однакового розміру і щільності шишки на всіх наявних гілках, що призведе до врожаю в 800 грам якісних і сильних за ефектом шишок з одного квадратного метра.

  Порада! Гровер, який застосовує техніку «екран зелені» може не чекати 100% заростання осередків мережі, оскільки переключивши освітлення на цвітіння, канабіс ще якийсь час продовжує рости, готуючи себе до цвітіння, повністю затягуючи собою всі порожні місця.

  Для фотоперіодного стрейна Cheese необхідно підтримувати світловий день вегетації в співвідношенні 18 " 6, а в період цвітіння потрібно змінити режим освітлення на 12 " 12 годин.

  Кущ в момент цвітіння поширює свій шикарний аромат на досить велику відстань, тому гроверу обов'язково слід подбати про встановлення в боксі фільтрації повітря або вдатися до «глушилки» - засобу, який поглинає всі запахи.

  Вирощування конопель Cheese вдома

  Культивація Cheese feminised як в домашніх умовах, так і на вулиці завжди показує незрівнянний і приємно шокуючий результат. Перед висадкою в грунт насіння рекомендується замочити в чистій воді на 12-24 години, а коли зернятка «радості» помітно набухнуть, їх розміщують між двома ватними дисками в невеликій за розміром ємності на 2-3 доби, для того, щоб проклюнулися корінці.

  Довідка! Знезаражують конопляне насіння від цвілі і грибкових захворювань, шляхом додавання в воду для замочування кількох крапель перекису водню, яий є в будь-який домашній аптечці.

  Коли показався біленький або зелений, буває червонуватий корінець, акуратно слід помістити насіння в поживний грунт на глибину не більше 5 - 7 міліметрів. Ніжні і незахищені корінці дуже легко пошкодити, тому всю процедуру найкраще проводити пінцетом.

  Цікаво! Існує такий метод прискореного пророщування насіння як «надпилювання», який дозволяє досягти 99% схожості. Вся процедура досить ризикована і вимагає великих навичок, тому скористатися нею можуть тільки профі-коноплярі. Прискорити процес появи корінця можна і шляхом «розклацування» набряклого насіння зубами, така хитрість також піддає гровера ризику, оскільки є ймовірність перекусити, тобто розчавити насіння. Якщо немає певного досвіду культивації і поспішати нікуди, краще не застосовувати описані методи, а дозволити всім процесам йти своєю чергою.

  Велика коренева система вимагає ємність місткістю не менше 10 літрів. Найоптимальнішим розміром для конопель вважається горщик об'ємом 20 літрів, який слід наповнити на 1/3 живильним і збагаченим мікроелементами субстратом. Необхідне для канабісу співвідношення поживних мікроелементів азот / фосфор / калій прирівнюється до 20/20/20. Якщо такого варіанту ґрунту на прилавку квіткової лавки не виявилося, то допускається відхилення +/- 25-35% в обидві сторони. Обов'язково потрібно перевірити рівень кислотності грунту, рН не повинно перевищувати 6-6,5. До придбаного грунту додається вермикуліт, кокосове волокно і не багато гумусу. Склад такого субстрату утворює саму сприятливу «пористість» для кореневої системи.

  Оптимальний варіант субстрату для вирощування екологічно чистого канабісу складається з:

  • 1 частини великого перліту або вермикуліту;
  • 3 частин торфу або землі з потрібним рівнем рН;
  • пол чашки доломітового борошна;
  • 1 частини гумусу.

  Важливо! На прилавку кожного магазину, спеціалізованого на вирощуванні будь-якого роду рослинних культур, є гранульований кінський гній. Якщо додати 1,5 столові ложки такого засобу на 1 літр грунту перед висадкою канабісу, рослина буде мати запас поживних речовин на весь майбутній період вегетації.

  Скориставшись викладеним «рецептом» субстрату гроверу не знадобиться удобрювати рослину під час веги. «Компоти» і «настої» з органіки знадобляться каннабісу тільки в новому періоді цвітіння.

  Факт! Отримати медичний канабіс при використанні «хімії» не вийде, не дивлячись на те, що вона дозволяє досягти додаткових 10-15% врожайності. Якість «Хім» продукту помітно нижче марихуани вирощеної на органічних добривах.

  При використанні хімічної підгодівлі протягом усього життєвого циклу канабісу, рекомендується скласти грунт, який складається з: 1/3 вермикуліту, 1/3 кокогрунта, 1/3 грунту з рівнем рН 6-6,5.

  Чудові результати показує стрейн під освітленням LED лампи потужністю від 250 ват, а також відмінно підійде Днат лампа в 400-600 ват. Від кількості одержуваного світла залежить щільність і рівномірність зростання шишок.

  Канабіс з переважанням індічних генів вимагає відмінного обдування. Для цього слід встановити в боксі кулер, який буде безустанно «ворушити» листя рослини, імітуючи натуральний вітер.

  Посилений процес фотосинтезу, властивий коноплі, впливає на здоров'я рослини. Кожен стрейн канабісу може переробити збільшену в 5 разів дозу вуглекислого газу наявного в повітрі, тому для того, щоб рослина відчувала себе в більш комфортних умовах, досвідчені гровери встановлюють в своїх тепличках або оранжереях спеціально-відрегульовану подачу СО2. Не кожен конопляр зможе впоратися з установкою такого пристосування, тому в спеціалізованих інтернет - магазинах продаються таблетки, які безперервно виробляють необхідну кількість СО2. Своєрідна «самореалізація» кущика конопель за допомогою «Чудо - пігулки», дозволяє коноплярам збільшити вагу майбутнього продукту.

  Періодично слід балувати Cheese feminised додатковим джерелом вологи. Незважаючи на регулярний полив, рослина не відмовиться від обприскування своїх листочків чистою водою. Зробити це можна скориставшись пульверизатором.

  Довідка! Для підтримки необхідної вологості повітря в 60-65%, в боксі рекомендується встановити спеціальний зволожувач, але добре з цим завданням впорається і невелика відкрита ємність з водою, яку розміщують поруч з горщиком канабісу.

  У боксі важливо підтримувати постійну температуру повітря в рамках + 24-28 градуси за Цельсієм. Гібрид досить стійкий і здатний впоратися з незначними для нього змінами температурного режиму.

  Сорт цвіте протягом 55-60 днів, але для природного завершення фази і для придбання трихомами бурштинового кольору, бажано помістити кущ в цілковиту темряву на додаткових 2-3 дня для остаточного дозрівання шишок.

  Важливо! «Пом'якшити» дим марихуани після того як вона повністю висохне, допоможе «проліковка» шишок в холодильній або морозильній камері протягом 1-2 тижнів.

  Отримати властивий тільки Cheese feminised аромат допоможе правильно зроблена сушка шишок. Після витриманих днів «темряви» кущ бажано сушити цілим, не обрізаючи листя, а для додання «солодощів» канабіс рекомендується сушити разом з кореневою системою, оскільки в ній містяться всі цукри, які вона віддає шишкам під час висихання. «Готування», тобто сушка марихуани відбувається в темному, але при цьому відмінно провітрюваному приміщенні.

  Довідка! Обов'язково слід перевірити, чи не потрапляють сонячні промені на канабіс. При попаданні променів на кущі ТГК руйнується, і марихуана знижує свої смакові якості.

  Вирощування конопель Cheese на вулиці

  Починаючи з кінця квітня, слід приступати до висадки Cheese feminised. Найкраще заздалегідь підготувати розсаду. Сигналом про те, що природа готова «допомогти» гроверу і забезпечить каннабісу сталість температури, служить показник вуличного термометра вночі, якщо він тримається протягом пари тижнів позначки в + 8-10 градусів за Цельсієм, то можна сміливо відправлятися в «похід».

  У вуличних умовах стрейн досягає неймовірних розмірів. Рослина іноді досягає 200 сантиметрів і вище, тому конопляр повинен заздалегідь потурбуватися і підібрати приховану від «чужих» очей галявину. Відкритий грунт дозволяє сорту проявити себе у всій красі і повністю розкрити генетично закладений потенціал. Велика центральна кола оточує себе міцними бічними гілками. Їх потрібно обов'язково підв'язувати і встановлювати підпори. При такому зростанні канабіс формує величезні шишки, вага яких можуть надломити гілки і весь урожай залишиться недозрілим.

  Конопляр зможе зібрати великий урожай, якщо підбере галявину, яка забезпечує необхідне сонячне освітлення. Дерева і чагарники, що зростають поруч, не повинні своєю тінню перешкоджати потраплянню прямих сонячних променів до Cheese feminised. Каннабісу необхідно «купатися» в сонячних променях з самого ранку і до настання ночі.

  Лунка в якій буде рости конопля повинна бути обсягом не менше 25, а краще 50 літрів. Наповнити її потрібно корисним і поживним грунтом, який складається з:

  • 1/3 грунту в якій росла кропива;
  • невеликої кількості гумусу;
  • компосту;
  • вермикуліту.

  Ідеальний ґрунт «професіоналів» на обсяг в 30 літрів, призначений для культивації в аутдорі, готується з таких компонентів як:

  • 3-4 літри вермикуліту або перліту;
  • 6 літрів гумусу;
  • 3 літри піску;
  • 1-1,5 літри кінського гною або компосту;
  • 1 чашка доломітового вапна;
  • 17 літрів землі з-під кропиви (замінити можна торфом, змішаним з кокогрунтом).

  Всі компоненти ретельно перемішуються і поливаються водою, лунка залишається в спокої на 2-3 дні для того, щоб всі компоненти «активувалися» і через зазначений час, пересадивши канабіс, він відразу міг почати вбирати комплекс всіх корисних мікроелементів.

  При відсутності можливості зробити таку субстратну «композицію», гровер може просто придбати в квітковому магазині готовий грунт з необхідним показником азоту, фосфору і калію, змішати його з вермикулітом, полити чистою водою і також залишити не кілька днів для «настоювання».

  Постійність вологи дуже важлива умова для зростання Cheese feminised. Гровер може зняти з себе тягар переживань про полив, додавши в середину лунки гідрогель. Гранули «чарівного» засобу вбирають в себе воду і живлять нею коріння канабісу в міру необхідності. Гідрогель допомагає конопляру знизити частоту поливів на 20-30%.

  Приготований за «рецептом» грунт для умов аутдору або придбаний в магазині, збагачений усіма мікроелементами яких вистачить на весь період вегетації. Вносити «еко-компот» на основі кінського гною або гуано кажанів, а також хімічні засоби підживлення, можна починати з настанням фази цвітіння.

  Важливо! В процесі застосування «хімії» гровер повинен строго слідувати інструкції. Перевищивши використання таких добрив, конопляр може обпалити кореневу систему і рослина загине.

  Смакові якості і ефект конопель Cheese

  Вершковий запах сиру тонкою ниткою переплетений зі свіжими і бадьорими лимонними часточками, мускусом і ледь вловимим ароматом пряностей. Насичений і яскравий смаковий букет Cheese feminised приверне увагу найвибагливішого цінителя канабісу.

  Запах починає себе проявляти з моменту появи бутонів і поступово посилюється за 55-60 днів, наповнюючись новими фарбами. У смаку сорту чути відтінки характерні для Cheese і Afgani, які є батьками стрейна.

  Гібрид проявляє себе поступово, даючи можливість «посмакувати» ефект, який посилюється з кожною хвилиною. Після однієї затяжки не варто поспішати «повторити», інакше замість ейфорії, щастя і радості, є ймовірність відчути протилежні емоції.

  Cheese feminised надає курцеві шанс всеосяжно зануритися в своєрідний психоделічний стан. На зміну піднесеному до небес стану поступово приходить більш умиротворений і розслаблений, який дозволяє розглянути хвилюючі життєві ситуації з усіх боків і знайти з них вірний «вихід».

  У момент вживання шишки утворюють тягучий і густий дим. Ефект триває протягом декількох годин, а потім спокійно підходить до спаду. Стрейн приємно вжити в процесі спілкування в компанії близьких друзів або для занурення в медитацію і проведення самоаналізу.

  Медичний потенціал штаму безмежний. «Сирний» канабіс дуже часто застосовують як знеболювальний засіб жінки під час «критичних» днів. Стрейн прекрасно підходить для лікування головного болю, бронхіальної астми та епілепсії. Після вживання помітно підвищується апетит, а всі стреси і депресії швидко проходять. • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:дуже висока
  Висота Indoor:дуже висока – до 200 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Середній – 10 – 15 %
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Afghan
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Сирний
  Ефект:эйфория в релакс
  Медичний сорт:так
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:да
  :середнє
  :Cheese х Afgan
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 1598
  Buy Cheese feminised Ganja Seeds
  Для того щоб Cheese feminised мав найкращі характеристики, брідерам довелося неабияк потрудитися. Кущ коноплі елегантної форми формує щільні, ароматні, з переважною індікою шишки, в яких можна вловити частку Сатівних генів.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  2 reviews for Cheese feminised Ganja Seeds

  2
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 13 червня 2019 15:17
  Ganja Seeds

  Очень понравилась!Мягкий дым,интересный эффект ) Отличный вид , выросла за 91 день, держит достаточно долго. Быстро проросла,быстро отцвела,да и скурили быстро))) Порадовал выхлоп.Спасибо

  • 25 січня 2017 20:49
  лучшая температура для кипения канабиноидов

  лучшая температура для кипения канабиноидов
  ???

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду