• Огляд

  Складна генетика відомого гібрида Big Bang feminised виправдала всі докладені селекціонерами банку насіння GanjaSeeds зусилля. Виконати крос таких різнопланових стрейнів, як Skunk x Northern Light і El Ni?o було вкрай важко, але мета в підсумку була досягнута. Сьогодні цей сорт став зразком генетичних досліджень бридерів названого сідбанка і міцно утримується в топі найбільш актуальних гібридів канабісу вже тривалий час. Місце серед призерів виставки «HTCC 2003» - експертне підтвердження видатних досягнень даного сорту.

  Загальні характеристики конопель Big Bang

  У фенотипі гібрида приблизно 70% становить Indica і близько 30% - Sativa. Тому фемінізоване насіння фотоперіодного канабісу не перетвориться згодом у кущі з грандіозними розмірами, проте поряд з компактністю, урожай в межах 800 грам з квадратного метра площі - вельми вражаючий показник в індорі (для аутдору - близько 1 кілограма). Для цвітіння рослин Big Bang feminised потрібно від семи до дев'яти тижнів часу. Початок збору врожаю припадає на останні дні вересня і завершується не пізніше 12-15 жовтня. При середніх показниках каннабідіола, гроверів приємно дивує частка ТГК. Вона ні в одному з тестів не опускалася нижче 16%.

  Вирощування конопель Big Bang

  На тлі порівняно невеликих розмірів, самі кущі у Big Bang feminised виходять неймовірно кучерявими і з великою кількістю бічних гілок. Природно, при такій формі рослин, кількість шишок приємно радує око. Особливо, коли їх щільність доповнюється потужними трихомами, що виблискують при світлі, ніби справжні кристали Swarovski.

  Рослини досить терплячі до змін клімату і легко переживають посушливі періоди або нечасті заморозки на ґрунті. Це не може не радувати початківців коноплярів. До речі, використовуючи SOG або ScrOG ви зможете здивувати себе і друзів рекордними врожаями і авторської красою сформованого куща.

  Медичне застосування конопель Big Bang

  Стрейн Big Bang не просто вважається медичним. В аптеках Нідерландів він числиться одним з найбільш популярних серед клієнтів. Крім звичного поліпшення апетиту, сорт дуже хороший своїми можливостями анестетика і позбавляє від болю, що має практично будь-яку природу.

  Аромат і ефект конопель Big Bang

  У сорту типовий рівний смак хеша, який ми звикли відчувати в усіх уживаних стрейнах. Лише ненадовго в смаку виникають фруктові відтінки, які тут же розчиняються в загальній гаммі. Ефект марихуани Big Bang feminised з тих, що не накриває відразу, але і прояву перших ознак чекати довго теж не доводиться. Канабіс відмінно розслаблює і приводить всі думки в порядок.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Northern
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:Не закривайте відразу, але і прояву перших ознак «убитости» чекати теж не доводиться
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:да
  :низьке
  :Skunk x Northern Light x El Nino
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 1938
  Buy Big Bang feminised Ganja Seeds
  На тлі порівняно невеликих розмірів, самі кущі у Big Bang feminised виходять неймовірно кучерявими і з великою кількістю бічних гілок. Природно, при такій формі рослин, кількість шишок приємно радує око.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  1 review for Big Bang feminised Ganja Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 12 червня 2019 11:35
  паФЦ

  Vsim zadovolenyy bilʹsh nizh na 1000% Zamovlennya !!! + Bonusy !!! + Podarunky !!! + Dostavka !!! U 7 Zirok !!! Vsim Shchastya i Dobra i ZDOROV'YA !!!!!!!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду