Насіння конопель Big Bang feminised Green House Seeds

 • Огляд

  Насіння конопель популярні в першу чергу завдяки надзвичайно високій врожайності рослин при вирощуванні в Outdoor. Високим якостям рослина зобов'язана генетичній спадщини Індійських і мексиканських штамів конопель Skunk, Northern Light, El Ni?o.

  У стрейна з індічним переважанням (70% Indica - 30% Sativa) тетрагідроканнабінол знаходиться на рівні 19,8%. Гібрид стабільно стійкий до посухи і невеликих заморозків.

  Загальні характеристики конопель Big Bang

  Навіть при вирощуванні в Indoor врожайність рослини вище звичайного середньостатистичного рівня, про що говорить його висока продуктивність після нетривалої фази цвітіння в 8-9 тижнів. При культивації в закритому просторі приміщення або оранжереї з одного квадратного метра посіву можна зібрати до 800 грамів суцвіть, а з куща в Outdoor до 1000 грамів. До збору врожаю можна приступити в кінці вересня - середині жовтня.

  Даний сорт марихуани відрізняє від аналогів красива пухнастість куща з хорошою гіллястістю і забарвленням листя в широкому спектрі від яскраво-смарагдового кольору до приглушено-сіруватого. Особливо вражає рясна насиченість суцвіть, просочених смолистими кристалами трихом.

  Вирощування конопель Big Bang

  Однаково добре культивується в закритому приміщенні і на відкритому просторі. Не потребує спеціальних умов догляду, тому для початківця гровера це якраз та рослина, за допомогою якої можна набратися неоціненного досвіду.

  При бажанні отримати компоненти високої терапевтичної ефективності, рекомендується приступити до збирання врожаю через тиждень після дозрівання суцвіть.

  Медичне застосування конопель Big Bang

  Визнаний лікарський сорт конопель, доступний за рецептом лікарів в країнах з легалізованою медичною марихуаною. Має заспокійливий і болезаспокійливи ефект, сприяє боротьбі з безсонням. Прекрасно стимулює апетит.

  Аромат, смак і ефект конопель Big Bang

  Сама назва фемінізованого стрейну (в перекладі "Великий вибух") говорить про великий психоактивний потенціал. Однак спожитий стафф виробляє м'який, ненав'язливий вплив, викликає приємну розслабленість.

 • Характеристики
  Гібрид:Yes
  Виробник:Green House Seeds
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa
  Генетика: Northern
  Час збору врожаю:з кінця вересня до середини жовтня
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:м'який, приємна розслабленість
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:да
  Генетика хрест:Skunk x Northern Light x El Nino
  :середнє
  :високе 600 - 800 м / 1м2
 • Насіння конопель Big Bang feminised Green House Seeds Відгуки
  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5.00 із 5 зірок
  • Г
   • 21 червня 2019 14:05
   конабис

   Семена конопли достойные, шишки получаются красивые, жаль что нельзя ещё покурить. Побыстрее уже б попробовать. Ух как не терпится

  Read all 1 review on Насіння конопель Big Bang feminised Green House Seeds
Код товара: 3546
  Buy Насіння конопель Big Bang feminised Green House Seeds
  Однаково добре культивується в закритому приміщенні і на відкритому просторі. Не потребує спеціальних умов догляду, тому для початківця гровера це якраз та рослина, за допомогою якої можна набратися неоціненного досвіду.
   Немає в наявності 
  300 грн.
  Контакти
  Location
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Time
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду