• Огляд

  Крос класичного Afghani з мексиканським сативним лендрейсом подарували селекціонерами сидбанку GanjaLiveSeeds чудового конкурента в ніші продуктивних та компактних скоростиглих автофемів. Насіння коноплі auto New York Diesel feminised відрізняється прекрасною схожістю. Придбати їх можна в інтернет-магазині GanjaSeeds, який офіційно представляє виробника на території України. Демократичні ціни, швидка доставка, найкращі умови співробітництва гарантовані.

  Загальні характеристики коноплі New York Diesel


  Індично-сативний стрейн демонструє потужну частку каннабіноїдів. Наприклад, тетрагідроканнабінолу в сухій масі не менше 20%. Врахуйте десятитижневе цвітіння і до 60 грамів з кожного півтораметрового кущика, отримайте представника чудового сорту канабісу, що заслуговує на пильну увагу з боку конопляра. Це незаперечно, адже, крім високих якісних показників, у автофема «Нью-Йорк Дизель» присутня чудова зовнішність. Про це далі.

  Вирощування конопель New York Diesel


  У міру дозрівання, листя розтишок забарвлюється у вишуканий пурпуровий відтінок, радуючи око навіть досвідченому садівникові. Але перш, ніж переходити до харвесту, гровер напевно оцінить шикарну схожість штаму, динамічний розвиток пагонів та невибагливість у догляді. Наявність досвіду неважливо. Дебютанти грова зможуть освоїти секрети коноплярства самостійно за один сезон, але доведеться докласти певної кількості зусиль. Адже гібрид спочатку орієнтований на досвідчених гроверів. Ростишки комфортно почуваються в індорі, аутдорі, парнику, віддаючи перевагу закритим просторам.

  Медичне застосування конопель New York Diesel


  Цілюща користь ганджі використовується для лікування особливих форм епілепсії, покращення психоемоційного фону, зниження нудоти, зміцнення апетиту, позбавлення від безсоння. Не рекомендується вживання трави пацієнтами, схильними до гіперактивності, підвищеної чутливості. Оптимальний час прийому – перша половина дня.

  Смак та ефект коноплі New York Diesel


  Насичений аромат марихуани рясніє виноградними нотками, змішаними з кислинкою цитрусу. Курець відразу відчує приплив розумової сили, здатної реалізувати найнеймовірніші творчі ідеї. Поступово вплив зведеться до розслаблення та умиротворення.

 • Характеристики
  Виробник:GanjaLiveSeeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica / Ruderalis
  Генетика: Afghan
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Ягідний
  Ефект:приплив розумової сили перейде в розслабленість
  Медичний сорт:так
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  :низьке
  :Mexican Sativa x Afghani
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 5874
  Buy Auto New York Diesel feminised GanjaLiveSeeds
  Насичений аромат марихуани рясніє фруктовими нотками, змішаними з кислинкою цитрусу. Курець відразу відчує приплив розумової сили, здатної реалізувати найнеймовірніші творчі ідеї.
  Артикул:GS05874
   В наявності  Україна
  596 грн. за 10 шт.

  1 review for Auto New York Diesel feminised GanjaLiveSeeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 24 травня 2019 12:28
  Дшзель

  Растет уже полтора месяца, пахнет довольно сильно. Стигмы выпустил примерно на 20-й день, сейчас уже шишек по навязалось много. Куст красивый, как на картинке.Уже не терпится курнуть. Жду пока созреет, не терпится за ценить эффект.

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду