• Огляд

  Afghash – фемінізована версія пакистанської індіки із вираженими медичними властивостями. Сорт вирізняється високою концентрацією ТГК та низьким вмістом КБД. Сорт використовують у терапевтичних цілях через його ефективні лікувальні властивості. Afghash призначають пацієнтам з онкологічними захворюваннями, цукровим діабетом, астмою, неврологічними і гастроентерологічними недугами.

  Походження коноплі сорту Afghash

  Батьківщиною афганської індіки вважають гірські схили долини Гіндукуш, що знаходиться на території, що об'єднує кордони сучасної Індії, Афганістану та Пакистану. Дикорослі форми зустрічаються у Тибеті, Лівані, Індії та Марокко. Індіка зростає в умовах субтропічного клімату. Рослина надзвичайно адаптована до поривів вітру та екстремальних температурних коливань.

  Зовнішній вигляд коноплі сорту Afghash

  Afghash являє собою компактну рослину заввишки до одного метра. Сорт вирізняється масивною центральною колою і густим розгалуженням, що формують кулясту форму куща. Дрібне листя має широку форму з невеликим розширенням у центральній його частині, класичним для індіки. Багаті на трихоми шишки утворюються вздовж гілок. Період цвітіння Afghash триває 8-9 тижнів. За умови належного догляду, врожайність може становити 600 г/м2.

  Вирощування коноплі сорту Afghash

  Сорт якнайкраще підходить для культивації в умовах індору та аутдору. У відкритий ґрунт насіння і розсаду висаджують коли рівень нічних температур сягне позначки 15 °C. Перші паростки з'являються на 7-14 день. На 14-21 день рослина вступає у стадію активного вегетативного розвитку, що триває близько 30 днів. В умовах відкритого ґрунту важливо створити умови оптимального доступу прямих сонячних променів.

  Вживання та ефект коноплі сорту Afghash

  Afghash містить надвисоку концентрацію ТГК (до 28%) і помірну КБД (3%). Ідеальний для вечірнього споживання. Ефект сорту супроводжується приємним розслаблюючим релаксом і м'яким стоуном, що занурює у медитативну нірвану.

 • Характеристики
  Виробник: THC-CBD
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 500 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 450 до 600 г на 1м2 або до 350 г з куща.
  THC:Екстремальний – 25+%
  CBD:Високий – 2,1 – 5%
  Цвітіння:фотоперіодний сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica
  Генетика: Afghan
  Час збору врожаю:з початку листопада до середині листопада
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Невідомо
  Ефект:релакс
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Afghanistan Indica
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 7109
  Buy Afghash feminised THC-CBD
  Afghash - феминизированная версия пакистанской индики обладает хорошо выраженные медицинские свойства. Сорт характеризуется усиленной концентрацией THC и низким содержанием CBD.
   Немає в наявності 
  500 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду