• Огляд

  Цей автоквітучий гібрид отримали, як результат багаторічної роботи брідерів сідбанку GanjaSeeds шляхом схрещування класичного AK з цілим списком сатівних і індічних сортів. Попередній збір насіння зайняв не один рік. Була виконана колосальна робота, яку тепер можуть гідно оцінити гровери з будь-якого куточка нашої планети.

  Загальні характеристики конопель AK

  Регулярне насіння автоквітучого гібрида АК - посівний матеріал для коноплярів будь-якого рівня підготовки. Частка змісту ТГК знаходиться на середньому рівні.

  Вирощування конопель AK

  Як і багато автоквітів, auto AK regular не має обмежень по вирощуванню і оптимальний для гровінга коноплярів різного рівня підготовки. Ви самі визначаєте, буде це індор або вирощування у відкритому грунті. Можна з повною впевненістю сказати, що навіть у самих ледачих гроверів буде позитивний результат у вигляді врожаю якісної марихуани. Середній рівень продуктивності (близько 30 грам з однієї рослини), при гарній вентиляції та своєчасному підживленню компенсується високими психотропними характеристиками шишок. Цвіте рослина близько десяти тижнів, а період збору врожаю вам доведеться визначати самостійно. Залежить це від дня висадки насіння.

  Для досвідчених гроверів брідери сідбанка GanjaSeeds рекомендують використовувати техніку SOG, так як кущ має схильність до створення окремих черенків, а кола одна і формується порівняно швидко. Як показує практика, в аутдорі у коноплярів набагато більше можливостей для проведення експериментів, які приведуть до вражаючих результатів навіть з урахуванням середнього рівня вегетації і цвітінням протягом десяти тижнів.

  Медичне застосування конопель AK

  З урахуванням індічно-сатівних характеристик, штам підійде для зняття стресових станів і стимулювання апетиту. Куріння суцвіття сприяє подоланню різних депресивних і просто пасивних станів з негативними відтінками. Анестетична властивість гібрида поки погано вивчена, але вона явно присутня.

  Аромат і ефект конопель AK

  Стрейн має характерний землистий присмак, який накладається на типовий смак хеша. В результаті, утворюється терпкий і, одночасно, солодкий аромат, після якого настає ефект максимального розслаблення. Поступово проявляється сатівний вплив у вигляді творчих ініціатив, а також легкої приємної ейфорії.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:регулярний
  Тип:Sativa / Indica / Ruderalis
  Генетика: AK 47
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: землянистий
  Ефект:релакс в легкую эйфорию
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Lowryder 2 x AK-47 x Ruderalis
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 1792
  Buy Auto AK regular Ganja Seeds
  Як і багато автоквітів, auto AK regular не має обмежень по вирощуванню і оптимальний для гровінга коноплярів різного рівня підготовки.
   В наявності  Україна
  359,60 грн.
  599,60 грн.
  0
  0
  0
  0
  0
  1
  без оцінки
  Середня оцінка покупців
  0 / 5
  • 16 червня 2019 16:49
  авто

  по рекомендации представителя Ganja seeds выращивал согом. 11 недель не прошли даром. акашки вообще мне нравятся. привет всем растаманам и магазину. буду брать ещё,конечно

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду