• Огляд

  У регулярного насіння автоквітучого сорту відмінні сходи і не менш якісний урожай. Брідери сідбанка GanjaSeeds витратили чимало часу на те, щоб в результаті кросу класичної Afghan Indica з сортом Mexican Ruderalis вийшов розкішний автоквітучий гібрид.

  Загальні характеристики конопель Afghani

  Auto Afghani regular - неординарний представник культури з яскраво вираженою генетикою Indica. Це накладає свій відбиток на результати зібраного врожаю і безпосередню форму куща. При висоті до 90 сантиметрів, одна рослина може вам принести близько 100-150 грамів високоякісної марихуани.

  Вирощування конопель Afghani

  При відсутності навичок в гровінгу ви в будь-якому випадку отримаєте якісні сходи з впевненими показниками врожаю. На цвітіння у сорту йде від шести до восьми тижнів. Як і терміни збору врожаю, терміни цвітіння залежать від клімату, в якому ви вирощуєте коноплі і створюваних в індорі умов. Рослинам властивий стрімкий темп зростання. Не забувайте вчасно коригувати крону, щоб формування шишок проходило максимально ефективно. При сприятливому гровінгу кількість смоли на суцвіттях порадує вимогливих коноплярів.

  Медичне застосування конопель Afghani

  З урахуванням домінування в генетиці Індіки, гібрид ефективний при легких формах дисфорії, що переходять в депресію. Крім того, протилежний стан, мова про гіперактивність, також легко нівелюється цим сортом марихуани. Не варто забувати і про стимулювання апетиту, властиве навіть при незначному вживанні продукту.

  Аромат і ефект конопель Afghani

  Аромат марихуани має яскраві фруктові нотки і легкі пряні відтінки. У процесі куріння дим передає тонкий аромат вишуканих спецій Сходу.

  З перших затяжок вас обволікає потужний розслабляючий get high, який поступово заспокоює і умиротворює. Будьте пильні і знайте почуття міри. В іншому випадку, одним підвищеним апетитом все не закінчиться.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 400 г на 1м2 або до 150 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:регулярний
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Afghan
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:релакс
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Afghan Indica x Mexican x Ruderalis
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 1800
  Buy Auto Afghani regular Ganja Seeds
  Auto Afghani regular - неординарний представник культури з яскраво вираженою генетикою Indica. Це накладає свій відбиток на результати зібраного врожаю і безпосередню форму куща.
   В наявності  Україна
  599,60 грн.

  1 review for Auto Afghani regular Ganja Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 16 червня 2019 17:03
  она прекрасна

  Не знаю, кому как, а мне индика вообще башню сносит. Во всех смыслах. И по красоте и по качеству. 7 семочек получила, одна из них была треснутая. но видно что упаковка немного пострадала. К вам претензий нет вообще, потому что три девочки окупили себя с лихвой. благодарность вам, мои дорогие.

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду