• Огляд

  Автоквітуче фемінізоване насіння конопель Vertigo дозволить початківцям садівникам в короткий термін отримати гідний урожай смолистих шишок при мінімальному догляді. Кущі гостро не реагують на різкі перепади температури і стійко переносять періоди посухи і затяжних дощів. Сходи мають високий імунітет до грибків і плісняви і можуть вирощуватися навіть в низинах при високій вологості.

  Життєвий цикл стрейна становить 11-13 тижнів. Під час цвітіння кущі виділяють приємний аромат, що нагадує лайм і грейпфрут. На піку дозрівання запах доведеться приховувати спеціальними засобами або впровадити в гроубоксі хорошу вентиляцію з вугільним фільтром.

  Родовід конопель Vertigo

  Насіння конопель Аuto Vertigo fem було отримане в результаті схрещування двох добірних представників Індіки і Сатіви. Тривала стабілізація дозволила отримати унікальний гібрид, що володіє збалансованим психоактивним потенціалом.

  Особливості вирощування конопель Vertigo

  Автоквітуче фемінізоване насіння конопель Vertigо прекрасно адаптується до умов відкритого грунту, теплиці і домашньої оранжереї. Розсада стрімко розвивається в добре збалансованому живильному субстраті і перетворюється в пухнасті кущі заввишки до одного метра. Компактність і невибагливість дозволяє любителям "прихованого аутодорного гровінга" маскувати плантацію у високій траві і серед низькорослих чагарників.

  Високий комерційний потенціал стрейна дає можливість знімати до 500 грам сухих блискучих суцвіть з одного метра квадратного при SCROG або 75-120 грам з куща.

  Розмашиста і потужна коренева система зажадає великого обсягу горщика 5-7 літрів. Рекомендоване освітлення: 250-600 Ватт Днат. Любителі культивувати канабіс в системних блоках отримають гідні результати при 100-200 Ватт ЕСЛ теплого світла при режимі 18 " 6 або 20 " 4.

  Смак і ефект конопель Vertigo

  Подрібнені суцвіття вразять нюх досвідченого цінителя канабісу яскравою палітрою стиглих цитрусів. Насичений маслами дим залишає благородний сканковий післясмак і справляє потужний вплив на тіло і свідомість. Надихаюча хвиля щастя і прилив енергії допоможуть знайти новий підхід до виконання поставлених завдань, а м'який чарівний "стоун" допоможе розслабити м'язи і наповнити їх солодкою знемогою.

  Медичні властивості конопель Vertigo

  Лікувальні властивості штаму дозволяють застосовувати екстракти та сухі суцвіття для усунення больових симптомів різного походження. Стрейн використовують для нормалізації сну і стимуляції апетиту. Відмінно усуває нудоту і допомагає вийти з депресії.

  У магазині можна купити насіння конопель у фірмовій упаковці, що перешкоджає пошкодженню горішків при транспортуванні.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica = Sativa / Ruderalis
  Генетика: Blue
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Skunk
  Ефект:хвиля щастя і прилив енергії допоможуть знайти новий підхід до виконання поставлених завдань, а м'які чарівний "стоун" допоможе розслабити м'язи
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :низьке
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 1920
  Buy Auto Vertigo feminised Ganja Seeds
  Компактність і невибагливість дозволяє любителям "прихованого аутодорного гровінга" маскувати плантацію у високій траві і серед низькорослих чагарників.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  1 review for Auto Vertigo feminised Ganja Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 12 червня 2019 11:09
  смпит

  Sdelal zakaz, prishlo vse + bonus, ochen' dovolen, vse vysadil , vskhody 100%, bol'shoye spasibo, rekomenduyu vsem!!!!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду