• Огляд

  Auto Urban Poison – гібридна форма автокольору, заснована на Африканській Сатіві. Відрізняється своїми лікувальними властивостями та активно застосовується у медичних цілях. Рослина містить високу концентрацію ТГК та потрібну пропорцію КБД - склад вважають ідеально збалансованим для лікування хвороб ШКТ. Auto Urban Poison успішно застосовується в терапії захворювань неврологічної природи та психічних розладів.

  Походження конопель Urban Poison


  Auto Urban Poison заснований на сатіві з додаванням генів Ruderalis. У природі рослина зустрічається у спекотних країнах із тропічним кліматом. Ареал охоплює Мексику, Таїланд, Колумбію, Нігерію. Кліматичні умови територій сприяють цілорічному циклу розвитку рослин.

  Зовнішній вигляд коноплі Urban Poison


  Гени Африканської сативи забезпечують виражену висоту кущів до 1,2 метра. Характерна гіллястість та широке розташування міжвузлів з рівномірним формуванням шишок. Листя - велике, довгасте, насиченого зеленого кольору з жовтуватим відливом.

  Auto Urban Poison відрізняється 70-денною фазою цвітіння. При правильному догляді обсяги харвесту досягають 550 г на м2

  Вирощування конопель Urban Poison


  Рослина любить тепло, але підходить для культивації в аутдорі та кімнатних умовах.

  Температура. Висаджування рослин на грядки здійснюється при температурному мінімумі 18 градусів. У таких умовах насіння проростає на 7 - 14 день.

  Вологість. Пишність та великі обсяги листяної маси обмежують вентиляцію кущів, що призводить до утворення плісняви та грибкових уражень. Уникнути захворювань допоможуть регулярні провітрювання та контроль вологості. Рекомендується рівень у діапазоні 55 – 66 відсотків.

  Полив. Велика кількість води сприяє розвитку цвілі, рекомендують часті поливи невеликими порціями.

  Добрива. Помірні дози підживлення сприятливо позначаються на дозріванні врожаю. Наприкінці вегетації та в період цвітіння грунт удобрюють фосфоровмісними та азотистими складами.

  Висвітлення. Рослина любить інтенсивне сонячне світло. У кімнатних умовах використовують ДНаТ освітлення потужністю 600 ВТ на м2. Підійдуть і LED-лампи – 300 Вт на м2.

  Вживання та ефект коноплі Urban Poison


  Зміст ТГК у Auto Urban Poison становить 20-22% ТГК при 4 відсотках КБД. Переважає квітково-деревний присмак із нотами хвої. Ефект від вживання підбадьорливий та енергетичний. Auto Urban Poison підійде для колективної дегустації, для прогулянок та творчості. Речовини, що входять до складу речовини, знімають нервову напругу, надають легкість, підвищують працездатність.

 • Характеристики
  Виробник: THC-CBD
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Високий – 2,1 – 5%
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Ruderalis
  Генетика: Africa
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Квітковий
  Ефект:ейфорія
  Медичний сорт:так
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :African Sativa x Ruderalis
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 7189
  Buy Auto Urban Poison feminised THC-CBD
  Auto Urban Poison – гібридна форма автокольору, заснована на Африканській Сатіві. Відрізняється своїми лікувальними властивостями та активно застосовується у медичних цілях. Рослина містить високу концентрацію ТГК та потрібну пропорцію КБД - склад вважають ідеально збалансованим для лікування хвороб ШКТ.
   Only 2 left in stock 
  360 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду