• Огляд

  Автоквітуче фемінізоване насіння конопель Sweet Skunk порадують садівника чудовими пухнастими сходами, стійкими до примх погоди і до помилок новачків з переливами і посухою. Рослини утворюють гігантську центральну колу і кілька бічних гілок, повністю посипаних зав'язями суцвіть. Листя широкі і мають темно зелене забарвлення. В кінці цвітіння листя покривається щедрим килимом іскристих трихом. Стрижене на харвест листя можна буде використовувати для приготування гашишу, а найменші пелюсточки ідеально підійдуть для куріння через джоінт. Вони не м'які на смак і не викликають подразнення.

  Короткий життєвий цикл в 7 тижнів дозволяє заповзятливому гроверу зняти до 4 врожаїв за сезон. Компактні розміри кущів 60-80 сантиметрів, безумовно порадують любителів "прихованого грову".

  Родовід конопель Sweet Skunk

  Насіння конопель Аuto Sweet Skunk feminised було отримане брідерами завдяки схрещуванню чудового сорту Critical Domina з не менш відомим автоквітом Skunk Critical. Після зворотного схрещування і проведення процедур стабілізації протягом декількох поколінь селекціонерам вдалося довести отриманий гібрид до ідеалу. Рівень ТГК становить 20%.

  Особливості вирощування конопель Sweet Skunk

  Auto Sweet Skunk feminised прекрасно адаптоване для вирощування у відкритому грунті і домашній оранжереї. При правильній техніці пророщування відсоток схожості становить 99%. Рослини не люблять перегодовування, тому слід бути уважнішими і починати внесення мінімальної кількості добрив лише після 40 дня життя. Використовуючи для вирощування збагачений поживний грунт, потреба в підгодівлі відпадає.

  Рекомендоване освітлення: 150-400 ват Днат. Можна використовувати менший вольтаж, наприклад початківці садівники, можуть проводити свій перший гров на 100 Ватт ЕСЛ. Рослинам потрібні горщики, об'ємом від 5 літрів. Урожайність в індорі при SCROG становить 450 грам з одного квадратного метра або 60-100 грам з рослини.

  Смак і ефект конопель Sweet Skunk

  Проліковані шишки стрейну виділяють дивовижний стійкий аромат фруктів і хвойної смоли. М'який смоляний дим подарує відчуття гармонії і єдності з Всесвітом. Потужний приковуючий ефект дозволить відпустити всі проблеми і отримати насолоду від умиротворення наодинці з собою.

  Медичні властивості конопель Sweet Skunk

  Переважна Індіка дозволяє застосовувати екстракти та сухі суцвіття для лікування безсоння, зняття стресу і як м'язовий релаксант.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:6 - 7 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica = Sativa / Ruderalis
  Генетика: Skunk
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:релакс
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:да
  :середнє
  :Critical Domina x auto Skunk Critical
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 1912
  Buy Auto Sweet Skunk feminised Ganja Seeds
  Auto Sweet Skunk feminised прекрасно адаптоване для вирощування у відкритому грунті і домашній оранжереї. При правильній техніці пророщування відсоток схожості становить 99%.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  1 review for Auto Sweet Skunk feminised Ganja Seeds

  0
  1
  0
  0
  0
  1
  без оцінки
  Середня оцінка покупців
  4 / 5
  4.00 із 5 зірок
  • 30 вересня 2019 10:45
  Проба

  Не плохой такой сорт, брал на пробу пару семян.
  Легкий эффект, и прикольный вкус при курении. Рекомендую по пробовать кто еще не брал.

  • 16 червня 2019 18:34
  но вроде накурило

  хорошо жить в своей квартире. целая комната у меня отведена под ботанические эксперименты. готовый продукт заставил меня многое переосмыслить и заново прослушать все первые альбомы cypress hill. бонг и ты в сказке. берите, не пожалеете!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду