• Огляд

  Перед вами насіння конопель гібрида третього покоління, отримане в результаті тривалого селекційного процесу, в основі якого брідери використовували оригінальний сорт канабісу Critical Mass. Підсумковий автофем відрізняється відносною компактністю при непоганих показниках врожайності і стрімким дозріванням. Придбати «горіхи» даного стрейна зручно і легко можна в нашому інтернет-магазині.

  Загальні характеристики конопель Auto + Speed

  У генотипі культури присутні всі три підвиди конопляної рослини. Причому Cannabis indica і sativa пропорційно практично рівні, і тільки ruderalis займає всього 3%. Він необхідний для підвищення витривалості cтрейна і здатності автоматично цвісти в будь-яких умовах. Між прокльовуванняv сємки і харвестом часовий проміжок становить мінімальні сім тижнів. В індорі кількість зібраних бошек досягає півкіло, а у відкритому грунті до 150 грам з куща. Частка тетрагідроканнабінола в сухій речовині становить 15-20%, що за мірками автіків вражає і надихає.

  Вирощування коноплі Auto + Speed

  З культивуванням навіть у початківців гроверів не повинно виникнути труднощів. Гранична висота зрілого куща рідко перевищує метрову позначку, тому гровінг ідеально підходить прихильникам індора або «партизанського» аутдору. Стандартна для автіків агротехніка дозволить без значних зусиль зібрати бажані ароматні шишки в чималій кількості.

  Медичне застосування коноплі Auto + Speed

  Марихуана в лікувальних цілях на сьогодні приносить не так багато користі, наскільки у неї фактичний потенціал. Ганджа і її олії добре тонізують, покращують апетит, знімають стрес, запобігають депресії, апатії, нападам тривожності. Для лікування 0,7% каннабідіола все ж недостатньо.

  Смак і ефект коноплі + Speed

  Вкусоароматика трави солодко-фруктова з нотками мускусу, благородного сиру. Впливає на курця спочатку підбадьорливо, енергійно, поступово вводячи в розслаблений стан, що змінюється глибоким приємним сном.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 400 г на 1м2 або до 150 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica = Sativa / Ruderalis
  Генетика: Critical
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Солодкий
  Ефект:эйфория в релакс
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Auto Critical Mass x Auto Speed ??Devil # 2
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 8101
  Buy Auto + Speed feminised Ganja Seeds
  ?Перед вами насіння конопель гібрида третього покоління, отримане в результаті тривалого селекційного процесу, в основі якого брідери використовували оригінальний сорт канабісу Critical Mass.
   В наявності 
  159,60 грн.

  1 review for Auto + Speed feminised Ganja Seeds

  2
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 16 вересня 2021 10:41
  Харв

  Ваш магазин-просто чудо! Всегда доступные цены, семена очень достойного качества! Заказы приходят очень быстро! (наверное отправляются, тоже, быстро!!!) Отдельное спасибо, сотрудникам. Всегда помогут с выбором!!! Очень приятно с Вами общаться! Друзья - всем рекомендую! Брал<+Авто> , очень доволен-скоростью и мощью!!!

  • 23 липня 2021 13:07
  Быстрый

  Всего 60 дней до хавра очень обрадовало

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду