• Огляд

  Гримуча генетична суміш ліній Black Domina і Northern Lights з найчистішим рудералісом, породили справжнє диво селекційної роботи, яке отримало назву auto Space feminised. Багатовікова історія лендрейсів з високогірних локацій плато Гіндукуша набула абсолютно нової форми, повністю актуалізованої під сучасні потреби коноплярів. Замовити насіння конопель цього чудового автофему від польських бридерів Polskie Nasiona пропонує наш інтернет-магазин.

  Загальні характеристики конопель Space

  Індична домінанта в генотипі дозволяє розтишкам витрачати відсилки дев'ять-десять тижнів на цвітіння, без шкоди для врожаю. Традиційно, прихильники індору легко збирають на квадратному метрі посівної площі 350-500 грам добірних бошок з часткою ТГК не нижче 20%. Для середньорозмірних кущиків це чудовий показник.

  Вирощування конопель Space

  Незважаючи на досить компактні розміри розтишок, які утворюються в процесі культивування, їх силі та мощі можуть позаздрити багато сортів канабісу. Як правило, висота дорослої особини коливається в межах півметра. Лише зрідка ця величина може виявитися вдвічі більшою. Співвідношення листя до шишок настільки непропорційне, що створюється враження, ніби перед вами міні-копії ялинок. Бутони суцільно демонструють білий покрив, а комплексна палітра зрілої «дівчатки» ближче до кольору стиглої пшениці.

  Медичне застосування конопель Space

  У медицині ганджа знайшла місце як натуральний препарат, що дозволяє полегшити життя пацієнтам, які проходять курс хіміотерапії. Також відомі випадки позбавлення м'язових спазмів, мігрені, поліпшення психоемоційного стану.

  Смак та ефект конопель Space

  Аромат ганджі насичено фруктовий. Вживання трави дає шанс розслабитися, подолати стрес і відчути приємний тягар скам'янення по всьому тілу.

 • Характеристики
  Виробник:Polskie Nasiona
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica / Ruderalis
  Генетика: Northern
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:дає шанс розслабитися
  Медичний сорт:так
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Black Domina x Northern Lights x Ruderalis
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 6622
  Buy Auto Space feminised Polskie Nasiona
  Аромат ганджі насичено фруктовий. Вживання трави дає шанс розслабитися, подолати стрес і відчути приємний тягар скам'янення по всьому тілу.
   Немає в наявності 
  600 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду