• Огляд

  Перед вами справжня легенда селективної генетики зі світу комерційних сортів конопель. Гібрид Аuto Skunk feminised став одним з перших в історії штамів, які отримали стабілізацію поруч із одночасним поєднанням фенотипів indica і sativa. На думку експертів банку насіння Ganja Seeds, сорт успішно культивується протягом трьох десятиліть, якщо не більше. І взагалі, важливо сказати, що народження даного гібрида стало визначальним у подальшому розвитку генетичних досліджень брідерів по всьому світу. Доречне тут питання варто чи не варто купити насіння сортових конопель з такою дивовижною історією? Мабуть, навіть роздумувати буде зайвим.

  Загальні характеристики конопель Skunk

  Фемінізоване насіння конопель «Сканк» швидко прокльовується і набирає зелену масу протягом декількох тижнів. Для цвітіння рослинам необхідно не більше ніж шістдесят днів. Пік зрілості визначити легко візуально і без календарних підрахунків. Тим більше, що брідери вважають за краще не вказувати навіть приблизні терміни остаточного дозрівання, через прямий зв'язок зі строками висаджування посівного матеріалу і методом вирощування. З квадратного метра посівної території ви зберете не менше 300 грам шикарного сканку з приголомшливою часткою ТГК і запаморочливим ефектом.

  Вирощування конопель Skunk

  Багаторічний досвід гровінга дозволить вам реалізувати весь потенціал рослин, але й новачки не будуть обділені щедрим урожаєм, при дотриманні мінімальних вимог по догляду за культурою. Незважаючи на значну висоту, кущі можуть розташовуватися щільно через незначну кількість бічних гілок. Гібрид полюбляє теплий клімат і вважається по-справжньому літнім. Ідеальною середньою температурою буде близько +25 градусів за Цельсієм. Для оптимального грову краще заздалегідь прорахувати за календарем процес культивації, щоб цвітіння проходило в самі насичені сонячні дні перших двох літніх місяців. Для орієнтиру беріть приблизно місяць терміну між появою паростків і початком цвітіння. Все вище описане орієнтоване на аутдор, адже сорт вважається більше вуличним. Хоча і в індорі результати будуть вражаючими.

  Медичне застосування конопель Skunk

  Медицина ефективно використовує марихуану як профілактичний засіб при депресіях і панічних атаках. Канабіс відмінно зміцнює сон і стимулює апетит.

  Аромат і ефект конопель Skunk

  Цей солодкувато-пряний аромат і смак важко сплутати з будь-яким іншим. Один раз спробувавши Аuto Skunk feminised, ви не забудете його п'янкий запах. Вас накриває з першої затяжки і б'є удар за ударом, після кожного наступного напасу.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 400 г на 1м2 або до 150 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica / Ruderalis
  Генетика: Skunk
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Цитрусовий
  Ефект:ейфорія
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Skunk # 1
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 1765
  Buy Auto Skunk feminised Ganja Seeds
  Багаторічний досвід гровінга дозволить вам реалізувати весь потенціал рослин, але й новачки не будуть обділені щедрим урожаєм, при дотриманні мінімальних вимог по догляду за культурою.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  4 reviews for Auto Skunk feminised Ganja Seeds

  4
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 11 червня 2019 13:09
  Ganja Seeds

  Перший досвід. ) Ще не садив, але доставка-консультація-постконсультація - на висоті! Ще й бонусів насипали. ;)

  • 19 квітня 2018 15:35
  fdgr

  Литература полезная если действительно интересно.

  • 19 квітня 2018 15:32
  здесь

  Как выростить,как ухаживать и т.д можно прочитать на сайте http://ganjalive.pro/ в разделе форум!Удачи.

  • 30 грудня 2016 15:10
  книга выращивания марихуанны скачать

  книга выращивания марихуанны ,ГДЕ скачать?

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду