• Огляд

  Для банку насіння даний гібрид став одним з наймасштабніших проектів, що розтягнувся в часі на цілих три роки. Генетична історія штаму бере свій початок в кросі, де фігурували сорти конопель auto Daiquiri Lime і Orange Bud. А далі пішла робота виключно селекціонерів, які вивели не менше дванадцяти поколінь послідовно, з яких вже і з'явився наш герой auto Orange Bud feminised.

  Загальні характеристики конопель Orange Bud

  Гібрид зумів перейняти все найкраще, що є в оригінальному фотоперіодному сорті. Готова марихуана містить ТГК не нижче 16,5% з такими ж прекрасними смаковими характеристиками. Звичайно, автоквітучі сорти конопель не можуть конкурувати з фотіком по врожайності. У auto Orange Bud feminised вона на рівні 300-500 грам з квадратного метра посівної площі. Рослини самостійно вступають у фазу цвітіння і для повного дозрівання їм необхідно не більше десяти-одинадцяти тижнів.

  Вирощування конопель Orange Bud

  Нічого особливого і дивного сорт від вас не вимагає, якщо ви початківець або досвідчений майстер гровінга. Просто дотримуйтесь загальноприйнятих стандартів вирощування автофем і все вийде. Метод гровінга вибирайте на свій смак. Рослини добре дозрівають і в індорі, і в умовах дикої природи.

  Медичне застосування конопель Orange Bud

  Цю марихуану не рекомендується вживати пацієнтам з підвищеною збудливістю. Сорт відмінно стимулює апетит і активує мозкову діяльність. Піднімає настрій і непогано справляється з мігренню.

  Запах, аромат і ефект конопель Orange Bud

  Смак марихуани типовий для генетичної лінії, з легкими цитрусовими нотками. Аромат також не обійшовся без ноток цедри солодкого апельсина. Ефект підбадьорливо-енергетичний, тривалої дії.

 • Характеристики
  Виробник:Dutch Passion Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica / Ruderalis
  Генетика: Bud
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Цитрусовий
  Ефект:підбадьорливо-енергетичний, тривалої дії
  Медичний сорт:так
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Auto Daiquiri Lime x Orange Bud
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 3861
  Buy Auto Orange Bud feminised Dutch Passion Seeds
  Нічого особливого і дивного сорт від вас не вимагає, якщо ви початківець або досвідчений майстер гровінга. Просто дотримуйтесь загальноприйнятих стандартів вирощування автофем і все вийде. Метод гровінга вибирайте на свій смак.
   Немає в наявності 
  1 598 грн.

  2 reviews for Auto Orange Bud feminised Dutch Passion Seeds

  1
  1
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  4.5 / 5
  4.50 із 5 зірок
  • 19 червня 2019 08:12
  Dutch Passion Seeds

  Pokupal v etom magazine vpervyye, Obsluzhivaniyem dovolen, SHCHEDRY NA BONUSY!!! Konsul'tant otnossya s dushoy, Budem testit',o kachestve potom otpishu. Rekomenduyu!!! Khorosh !!!!!

  • 09 травня 2019 10:54
  Auto Orange Bud feminised

  Были бы у нас цивилизованные страны, было бы так. Что бы визде курили и про давали марихуану.А пока нашим царькам выгоднее, что б народ спивался.

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду