• Огляд

  Auto OG Kush feminised відрізняється високим урожаєм і вкрай затребуваний в медичній сфері. Володіє вишуканим ароматом, що підтверджує присутність в ньому благородних генів. З насіння конопель виростають стабільні паростки, які утворюють розгалужений кущ, що володіє всіма ознаками індіки.

  Популярність стрейна цілком виправдана високими показниками врожайності в 500 грам сухих шишок на квадратний метр і високим вмістом ТГК, що досягає рекордної для автоквітів позначки в 20%.

  Auto OG Kush feminised дуже висока рослина, яка при належних умовах може досягти 180 сантиметрів в індорі. Повний цикл життя триває до 80 днів. До цього часу рослина не тільки розкриває весь свій потенціал в висоту, а й формує вельми пишну форму куща. Дану обставину слід враховувати при виборі боксу для вирощування.

  Канабіс рясно покривається суцвіттями, що формують щільні і важкі шишки, тому гроверу необхідно підстрахуватися і підв'язати гілки задля уникнення їх перелому під вагою шишечної маси. Урожайність може перевищити всі очікування. Автоквітучий сорт канабісу, який може дати 130 грам готових шишок з куща, заслуговує на увагу коноплярів.

  Смакові якості і величезні врожаї були по достоїнству оцінені на різних виставках канабісу. Штам має безліч титулів і нагород на всесвітньо відомому конкурсі Cannabis Cup.

  Варто додати, що штам має свої примхи і рекомендований для вирощування досвідченим гроверам. Новачкам-коноплярам також вдасться виростити цього монстра, але доведеться створити сприятливі умови і докласти чимало зусиль. Якщо досвід культивації відсутній зовсім, то даний стрейн краще висаджувати на вулиці або в теплиці.

  Довідка! Auto OG Kush feminised до кінця цвітіння перетворюється в кущ неймовірної краси. Він повністю усипаний діамантовими трихомами і більше схожий на пухнасту засніжену ялинку.

  Родовід OG Kush

  Прабатько Auto OG Kush feminised виник в 90-х роках минулого століття, але історія його створення покрита тінню загадок. Загальновизнана думка про те, що в генетиці присутні легендарні коріння Pakistan Kush, Lemon Thai, Chemdawg. Інформація знаходить своє підтвердження в ароматі рослини і його вбивчій силі.

  Для того щоб гібрид мав автоквітучі властивості селекціонери схрестили його зі стійким рудералісом. Брідери навіть не розраховували, що отримають на стільки високий і урожайний стрейн. Автоквітучий фемінізований OG Kush зберіг в собі найбільш значущі характеристики своїх батьків і тепер кожен гровер може культивувати цю гримучу суміш.

  Кожен сид банк планети має в своїй лінійці сортів автоквітучий фемінізований OG Kush, що зайвий раз підтверджує його затребуваність на ринку насіння канабісу.

  Особливості вирощування конопель OG Kush

  Досвідчені гровери з легкістю зможуть виростити гіганта автоквітів, а от новачкам доведеться підготувати грунт з відповідним для росту рН, посилене освітлення, добрива і постійний (нормований) полив. Забезпечивши Auto OG Kush feminised всім необхідним, початківець-конопляр виростить гідного розміру і якості канабіс.

  Сорт хоч і вимогливий, але його насіння має відмінну схожість. Вкрай не рекомендується висаджувати «горіхи» відразу в землю. Досвідчені гровери радять спочатку замочити їх на 12 годин у воді, а після помістити між двома вологими дисками. Таким чином, насіння «проклюнуться» і шанси на проростання в грунті істотно зростуть.

  Вирощування конопель OG Kush вдома

  Auto OG Kush feminised має величезний потенціал росту, а це значить, що гроверу доведеться придбати просторий бокс. Рослина здатна розвивати величезну кореневу систему і вимагає горщик не менше 12 літрів.

  Стрейн прекрасно росте на гідропонній системі, що дозволяє гроверу зняти урожай ароматних і просмолених шишок навіть вище заявлених 130 грам з одного куща.

  Довідка! Професіонали-гровери домагаються максимальних результатів, вирощуючи канабіс в горщиках 15-20 літрів.

  Гібрид дуже любить підгодівлю і добрива. Прекрасно росте як на органіці, так і на спеціалізованих добавках. Вибираючи між органічними добривами і солями, початківець-гровер повинен знати їх відмінні риси:

  Плюси органіки:

  -Доступність. Можна знайти в кожному магазині для квітів (гуано, гранульований кінський гній і т.д.); 

  - Насичення грунту живими мікроорганізмами, які створюють сприятливе середовище для росту канабісу та підвищують його врожайність;

  -Формування сприятливої структури грунту;
  -Активація мікроорганізмів, які відновлюють повітряний і водний режим;
  -Родючість грунту збільшується.

  Існує ряд негативних властивостей органічних добрив. Новачок повинен розуміти, що рослина засвоює органіку дуже повільно, а розвиток корисних мікроорганізмів безпосередньо залежить від температурного режиму. Також в натуральних добривах можуть бути присутніми насіння бур'янів і спорі різних грибків.

  Плюси хімічних солей і розчинів:

  -Гровер може точно визначити кількісний склад корисних для рослини мікроелементів; 

  - Хімічні добрива дуже швидко засвоюються кореневою системою канабісу;
  -Рівень змісту ТГК в коноплях значно підвищується;
  -Добрива доступні і не потребуватимуть великих грошових витрат.
  -Зупинивши свій вибір на хімічному добриві, рослинник усвідомлює, що вони ніяк не підвищують якість грунту, а збільшення дозування може призвести до загибелі рослини каннабісу.

  Довідка! Дені Данко (Данило Віньковецький) один з організаторів Кубка Канабісу вважає, що воістину медичний канабіс можна виростити виключно на органічних добривах.

  Вирощування конопель OG Kush на вулиці

  У аутдорі Auto OG Kush feminised прекрасно буде себе почувати в 20-25 літрових ямках або тканинних горщиках. Рослина може досягти двох метрів у висоту, тому гровер повинен підібрати місце, приховане від випадкових перехожих.

  Автоквітучий фемінізований OG Kush любить інтенсивне освітлення, а це значить, що гроверська галявина повинна наповнюватися сонячними променями від світанку до заходу сонця.

  Оптимальним часом для десантування рослин в грунт є середина травня. Уже до кінця липня коноплярів чекатиме високий кущ, рясно вкритий кристалами.

  З огляду на вередливість сорту необхідно забезпечити його якісним і поживним грунтом. Його можна придбати в квітковому магазині або приготувати самому. Якщо конопляр віддасть перевагу готовому грунту, то необхідно звертати увагу на рН землі і вміст у ній азоту " фосфору " калію. Оптимальними показниками вважаються 20 " 20 " 20. Надлишок одного з живильних елементів неминуче викличе реакцію рослини.

  До готового магазинного грунту слід додати спучений вермикуліт або крупний перліт в пропорції на кожні 5 літрів землі 1 літр вермикуліту. Якщо лунка розрахована на 20-25 літрів, то буде потрібно 5-6 літрів вулканічної добавки (вермикуліт). Вона дозволить створити пористу структуру ґрунту і коріння канабісу зможуть безперешкодно розвиватися, отримуючи всі необхідні елементи живлення.

  Такий грунт дозволить виростити шикарний і високий кущ, а якість шишок буде на висоті і приємно здивує навіть найвибагливішого рослинника.

  Так як канабіс зростає дуже швидко, то ігнорувати його потребу в поливі не можна. Якщо у гровера не виходить мінімум два-три рази на тиждень рясно поливати свого улюбленця, то можна скористатися гідрогелем, додавши його в середину лунки в пропорції на кожні 5 літрів субстрату 1 літр гідрогелю. Ця добавка створює під землею недоторканний запас вологи і коріння рослин в сувору посуху отримають вологу в повному обсязі.

  Довідка! Гідрогель, віддавши всю вологу кореневій системі канабісу, поповнює її при наступному поливі!

  Забезпечивши рослину всім необхідним в умовах аутдору можна отримати прекрасні за смаком та якістю шишки, врожаю яких вистачить надовго.

  Смакові якості і ефект конопель OG Kush

  Auto OG Kush feminised відрізняється неповторним і інтенсивним ароматом, який складається з ніжних ноток пряних спецій і тонких відтінків цитруса. Дим дуже густий і міцний, а для того щоб зробити його трохи м'якішим рекомендується пролікувати рослини після сушки.

  Після вживання залишається солодкий післясмак, що нагадує аромат лимона і сандала. Вплив дуже сильний і починається з ментального піднесення. Фізичне тіло відчуває легкість і пружність, все м'язові блоки розповзаються, немов за велінням чарівної палички. Стрейн прекрасно підходить для творчого процесу, посилюючи сприйняття і направляючи фантазію в найдальші місця Всесвіту.

  Чудова якість продукту, а також потужний ефект був високо оцінений в медичній галузі. Auto OG Kush feminised знімає різного роду біль, а також призначається пацієнтам, які страждають:

  • хронічною втомою;
  • депресією;
  • порушеннями апетиту і сну;
  • мігренню;
  • артритом.

  Сорт прекрасно усуває посттравматичний стрес і рекомендується при різних розладах психіки.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:висока
  Висота Indoor:дуже висока – до 200 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Kush
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Солодкий
  Ефект:потужний, церебральний, розслабляючий
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :високе
  :OG Kush x Ruderalis
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 1759
  Buy Auto OG Kush feminised Ganja Seeds
  Auto OG Kush feminised відрізняється високим урожаєм і вкрай затребуваний в медичній сфері. Володіє вишуканим ароматом, що підтверджує присутність в ньому благородних генів.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  13 reviews for Auto OG Kush feminised Ganja Seeds

  12
  1
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  4.9 / 5
  4.92 із 5 зірок
  • 02 травня 2023 07:56
  Пошла вторая неделя заказа нет, ТТН нет, одни завтраки!

  Заказа №28807. Оплачен в прошлый понедельник. Пошла вторая неделя ни заказа, ни ТТН, саппорт кормит завтраками. Обещали вчера вечером прислать ТТН - как итог, ТТН опять - нет! Деньги берут сразу, дальше начинается геморрой. В данный магазин не обращался 2+ года. Обратился - пожалел, самый убогий магазин из присутствующих на сегодняшний день на рынке. Хотите больную голову - вам сюда. Где заказ? Нету. Возвращайте деньги! Заказа не нужен. И да, что значит оцените заказ не менее, чем на 5. А почему я не могу поставить 1??? Это не Ганджа-Сидс, а контора - Рога и копыта!

  • 30 березеня 2023 23:30
  чесний відгук за бонус:)

  Дякую магазину ganjaseeds за співпрацю! Завжди оперативно відповідають на запитання та допомагають порадами, також вирішують всі спірні моменти! Надіюсь і далі будуть працювати в такому режимі і радувати свох клієнтів.

  • 30 березеня 2023 09:52
  Отвратительный сервис

  Сделал заказ, ждал неделю отправку...... такое себе. Сейчас сделал заказ, оплатил еще в Пн, сегодня Чт - ТТН нет, заказ еще не отправили №28431.........................................................................................................................................................................

  • 30 березеня 2023 09:51
  Отвратительный сервис

  Сделал заказ, ждал неделю отправку...... такое себе. Сейчас сделал заказ, оплатил еще в Пн, сегодня Чт - ТТН нет, заказ еще не отправили №28431.........................................................................................................................................................................

  • 24 лютого 2021 19:19
  Магазин ТОП,сервис огонь!!

  Беру почти 2 года на этом сайте семена,все как всегда огонь!Качество семок на высшем уровне,персонал пацаны вообще ребята могют!))Придержали для меня посылку,дали 2 бонусных фотик Гел скаут кукис и автик Горила глю!Спасибо за бонуны!Очень было приятно,прям мега позитив)))
  P.S. Введите пожалуйста в ассортимент по возможности популярныесорта типа Гагарин,Опиум,Пабло Эскобар,Брюс Беннер,и для людей которым не желателен ТГК сорта CBD где КБД большое колличество а ТГК до 1-2%.Этого очень не хватает.
  Спасибо ребят!

  • 16 червня 2019 11:56
  Так держать

  Хотіла б подякувати всьому колективу "Ganja Seeds" за професіоналізм, за вміння слухати своїх клієнтів! Компаній по формуванню насіння конопель зараз дуже багато. Але з Ganja Seeds я працюю вже 5 років і анітрохи не шкодую. Вони не перестають мене дивувати своїми прекрасними конобісом і найкращим сервісом! Так тримати!

  • 11 липня 2018 10:54
  Сильные сеМена

  Замучил 5шт через сутки раскрылись и дали корешок, семена хороши

  • 05 грудня 2017 16:14
  ()

  Получил заказик свой.Все нормас бразики-дикобразики.Гровте шишки сочные,не кормите трогащей травкой,расти свою дурь и не парься по поводу где взять дунуть зимой и весной))

  • 30 жовтня 2017 18:04
  семк

  Получил посылочку на почте.Упаковка отличная,семки все целые и не одной не раздавила почта.В этом упаковщики большие молодцы! Посмотрим теперь как всходы на этих семенах.

  • 24 жовтня 2017 17:32
  тематакая тема

  Вы просто не видели моих кустов с этих семян.Таких мощных я еще не растил,им по месяцу а у них ствол сантиметра 2,5 уже в толщину и это в 10 литровых горшках.Пробавал курить листики- прет дето час! и это они еще пол не показали.Все же не просто тут семена дешевле,но они еще и качественные растки дают!

  • 21 жовтня 2017 09:13
  Сон трава

  Классическая индика, прожорлив, неприхотлив, воняет СИЛЬНО. Растёт 85-90 дней,выход 30-40 гр.
  Размазывает по дивану надолго с переходом в крепкий сон.

  • 28 грудня 2016 12:26
  КАК?

  ускорить рост марихуаны?

  • 21 грудня 2016 11:59
  какие самые сильные сорта канабиса?

  самые сильные сорта канабиса

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду