• Огляд

  Насіння канабісу Auto Night Queen - це можливість швидко виростити один з найпотужніших за рівнем впливу штам. При гідному показнику КБД, частка ТГК зашкалює за 20%! Сорту з домінуючою індікою в генотипі необхідно всього 10 тижнів (від насіння до харвесту) щоб подарувати гроверу ароматний стафф. Продуктивність високоякісного липкого кушевого врожаю, який за якістю і кількістю набагато вище середнього, в прямому сенсі шокує будь-якого конопляра. У приміщенні штам дає до 500 грам з метра квадратного, а на відкритому повітрі (в хороших умовах) врожайність 150 г з куща не є чимось незвичайним. Купити насіння конопель популярного автофемінізованого сорту Night Queen прагнуть любителі психоактивного відпочинку по всьому світу.

  Походження конопель Night Queen

  При створенні Auto Night Queen професійні селекціонери схрестили ретельно відібраний клон оригінального стрейна «Нічна Королева» з автоквітучим афганським гібридом Mazar-i-Sharif. Результат - багата на смолу культура, з чудовим запахом і сильним ефектом.

  Вирощування конопель Night Queen

  Відмінні результати демонструє рослина в умовах Indoor, Outdoor і Greenhouse. Кущ, що звичайно досягає не більше 1 метра у висоту, легко приховати на лісовій галявині чи вмістити в скромний за розміром гроубокс. Грунт обов'язково повинен бути пухкий, тому не варто скупитися на кокосовий грунт (перліт, вермикуліт). Канабіс не терпить переливів і посухи, тому слід уважно дотримуватися балансу. В якості штучного освітлення рекомендується використовувати ЕСЛ лампу потужністю не менше 100 ват. У період цвітіння растіха інтенсивно виділяє характерний запах, тому перед початком домашнього грову слід оснастити систему вентиляції вугільним фільтром.

  Аромат і ефект конопель Night Queen

  Сильно заспокоює розум, тіло і душу. Насичені пахощі афганського куша наповнюють повітря в кімнаті, де розминають сухі проліковані суцвіття цього гібрида. Незалежно від способу вживання (куріння косяка або випаровування травички) растаман у всій повноті пізнає досконалість смаку шишок. З першої хвилини впливу курець відчує, як розум звільняється від нескінченного бігу і суєти, тіло наповнюється спокоєм і гармонією. Сорт підходить переважно для вечірнього вживання, а також допоможе отримати незабутній досвід медитації.

  Медичне застосування конопель Night Queen

  Марихуана цього стрейна не визнана лікарською, але сприяє міцному сну, психологічному заспокоєнню, усуненню мігрені і зняттю м'язових затисків.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Mazar
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Невідомо
  Ефект:збалансований, релакс
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:да
  :середнє
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 6938
  Buy Auto Night Queen feminised Ganja Seeds
  Сорту з домінуючою індікою в генотипі необхідно всього 10 тижнів (від насіння до харвесту) щоб подарувати гроверу ароматний стафф.
   В наявності 
  199,60 грн.

  1 review for Auto Night Queen feminised Ganja Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  2
  без оцінки
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 07 січня 2021 10:14
  унесёт любого..
  • 07 січня 2021 10:11
  смеяться всем..

  взял парочку..как такое добро не раскупили..тестировал у друга пригостил вкусняшшкой..ещё 2смена на работе..я полтара водных натянул ..и всё капец заыл кто я где я какая работа..5часов улёта как кузьмича попробоавал ..

  • 21 жовтня 2020 16:35
  Королева автиков

  Действительно королева. Она переняла все лучшие качества мазара. Великолепный сорт. Шишки мощные на вид и боюсь отключения света, так как станун вентиляторы и опасаюсь плесени. Цвета еще около 2-х недель

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду