• Огляд

  Найскладнішим мультикросом ознаменувалася поява в асортименті насіннєвого банку Ganja LiveSeeds оригінального гібридного автофема «Куш». Для селекційної роботи використовували такі штами: Lowryder #2 x Hindu Kush x Ruderalis. Індійський стрейн, що стрімко дозріває, швидко знайшов симпатиків у канна-спільноті і продовжує завойовувати увагу не тільки серед майстрів гровінгу, а й запеклих дебютантів. Замовити насіння конопель даного штаму пропонує інтернет-магазин GanjaSeeds. Повна конфіденційність та своєчасна доставка посівного матеріалу гарантовано.

  Загальні характеристики конопель Kush


  Офіційної інформації про кількість канабіноїдів у підсумковому стафі виробник не надав. Судячи з відгуків, вплив на організм у процесі куріння виходить реально забійним. Але перш, ніж переходити до харвесту, з моменту прокльовування насіння коноплеводу доведеться займатися розтишками протягом двох з половиною місяців. Фаза цвітіння забирає у «дівчат» близько семи-дев'яти тижнів життєвого циклу.

  Вирощування конопель Kush


  Зверніть увагу, що при індорній культивації категорично необхідна установка в систему вентиляції вугільного фільтра. Для прихильників аутдора рекомендується розміщення грова на віддаленій відстані від пішохідних доріжок та стежок. Причина проста – інтенсивні ароматичні виділення, які формують шишки конопель. У міру дорослішання, стебла кущів товщають, залишаючи міжвузля короткими. Проблеми з великим обсягом суцвіть для гібридного автофема немає. Гілки добре витримують навантаження. Інша річ – щільність бутонів. За пару тижнів перед харвестом слід ретельно контролювати вологість, не допускаючи утворення плісняви на розтишках. Культура ефективно вирощується у відкритому та закритому ґрунті, парниках.

  Медичне застосування конопель Kush


  Перед вами не зовсім лікувальна марихуана, але здатна позбавити панічних атак, нападів тривоги або переддепресивних станів. Ганджа легко справляється болем, м'язовими спазмами, нудотою, як наслідок прийому сильних препаратів чи проходження курсу хіміотерапії.

  Ефект коноплі Kush


  Як і належить індійському стаффу, вживання трави накриває тіло потужним стоуном, розслаблюючи кожен м'яз. Стан курця виявиться між піднесеним спогляданням та умиротворюючою релаксацією. Заздалегідь слід приготувати м'який лежак, щоб парафія не застала зненацька.

 • Характеристики
  Виробник:GanjaLiveSeeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:низькорослі
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 400 г на 1м2 або до 150 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Lowryder
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Сирний
  Ефект:стан між піднесеним спогляданням і заспокійливою релаксацією
  Медичний сорт:так
  Для новачків:ні
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Lowryder # 2 x Hindu Kush x Ruderalis
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 5871
  Buy Auto Kush feminised GanjaLiveSeeds
  Для прихильників аутдора рекомендується розміщення грова на віддаленій відстані від пішохідних доріжок та стежок. Причина проста – інтенсивні ароматичні виділення, які формують шишки конопель.
  Артикул:GS05871
   В наявності  Україна
  596 грн. за 10 шт.

  1 review for Auto Kush feminised GanjaLiveSeeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 28 червня 2019 13:57
  Gold Errors Seeds

  Замовлення прийшов навіть раніше, ніж обіцяли і, звичайно ж, з бонусами !!! Суммму замовлення була копійчана - на бонуси навіть не розраховував, але хлопці все одно вирішили порадувати, за що я їм і Вдячний!

  Магазин насіння конопель -GanjaSeeds Україна
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду