• Огляд

  Автоквітуче насіння конопель Kul-Sey feminised утворюють середнього розміру високоврожайні рослини. Сорт відрізняється бездоганним імунітетом, який дозволяє протистояти несприятливим факторам навколишнього середовища в аутдорі. Культура проста в гровінгі, і не викличе труднощів навіть у початківців ботаніків, тому купити врожайні насіння конопель цього стрейна рекомендується для першого грова.

  Висота куща становить не більше 150 сантиметрів. Великі суцвіття здатні надломити гілки. Щоб цього не допустити, конопляру слід своєчасно підв'язати гілки з найбільш масивними бутонами. Час цвітіння триває близько 10-12 тижнів. Шишки починають активно ущільнюватися до завершальної стадії цвітіння, тому поспішати з харвестом не варто. У ароматній смолі міститься висока концентрація тетрагідроканнабінола.

  Походження конопель Kul-Sey

  Фемінізовані насіння канабісу auto Kul-Sey отримані селекціонерами сідбанка BangSeeds в результаті схрещування АК 47 і Auto Critical +.

  Особливості вирощування конопель Kul-Sey

  Гібрид прекрасно розвивається в умовах домашнього гроубокса, відкритого грунту або теплиці. Рослина буде більш продуктивна, якщо ростити її в горщику від 5 літрів, який слід наповнити живильним грунтом з змішаним вермикулітом. В якості освітлення краще використовувати лампу Днат або ЕСЛ від 150 ват.

  Канабіс спокійно реагує на прищипування, а також техніки SCROG і LST. Своєчасний полив і періодичне внесення добрив необхідно забезпечити кущам, як в Indoor, так і Outdoor. З квадратного метра посівної площі гровер зніме до 800 грам якісного продукту.

  Аромат і ефект конопель Kul-Sey

  Дивовижний запах тропічного манго характерний висушеним шишкам цього гібрида. Дим залишає легкий ананасовий післясмак. Вплив ейфорично-п'янкий. Тіло знаходить легкість, з'являється бажання парити і творити. Ганджа підходить для вживання в денний час, а також для відпочинку в колі близьких друзів.

  Медичне застосування конопель Kul-Sey

  Марихуана цього штаму не медична, але стафф відмінно знімає втому, перенапруження, піднімає настрій і усуває наслідки стресу.

 • Характеристики
  Виробник: Bang Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 400 г на 1м2 або до 150 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica / Ruderalis
  Генетика: AK 47
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:ейфорія
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :AK 47 x Auto Critical +
  :високе 600 - 800 м / 1м2
 • Насіння конопель Auto Kul-Sey feminised Bang Seeds Відгуки
  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5.00 із 5 зірок
  • я
   • 18 червня 2019 17:28
   чям

   За такие результаты стоит заплатить эти деньги, семечки и вправду очень качественные, уже проростают Результат порадував)))

  Read all 1 review on Насіння конопель Auto Kul-Sey feminised Bang Seeds
Код товара: 6041
  Buy Насіння конопель Auto Kul-Sey feminised Bang Seeds
  Культура проста в гровінгі, і не викличе труднощів навіть у початківців ботаніків, тому купити врожайні насіння конопель цього стрейна рекомендується для першого грова.
  Артикул:GS06041
   В наявності 
  79,60 грн.
  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду