Насіння конопель Auto Hindu Kush feminised GanjaLiveSeeds

 • Огляд

  Гіндукуш – дивовижне місце на планеті. Тут зародилося, якщо не більшість, то дуже багато сучасних стрейнів, що мають неабиякий потенціал і популярність. Автофем Hindu Kush містить у своєму генетичному коді коріння саме звідси, із передгір'їв знаменитої гірської системи. Окрім оригінального сорту канабісу, у кросі використовувалися «Майстер Куш» та «Лоурайдер». Стабілізація пройшла успішно і після представлення канна-спільноті новинки попит на неї тільки зростає. Сідбанк GanjaLiveSeeds пишається своїми досягненнями в галузі селекції, ділячись ними та прагнучи постійно радувати любителів коноплярства неординарними продуктами. Купити насіння конопель даного гібрида зручно та легко в інтернет-магазині GanjaSeeds, найбільшому українському постачальнику найбільш актуального посівного матеріалу з різних куточків світу.

  Загальні характеристики конопель Hindu Kush


  Сативно-індічна автофемінізована гібрид порівняно компактний і демонструє скромну врожайність. Один кущ через два з половиною місяці після посадки насіння в грунт принесе 30-50 грам стаффа, здатного закрутити голову навіть найдосвідченішим любителям покурити. Відцвітають при цьому рости неймовірно швидко, за сім-вісім тижнів. Це лише підтверджує переважання в генному міксі індики.

  Вирощування конопель Hindu Kush


  Процес культивації напрочуд простий, доступний навіть абсолютним новачкам, які вирішили випробувати свою інтуїцію та схильність до садівництва. Можливість використовувати мінімум території та простору, дають доступ до культивування навіть тим, хто має вкрай обмежені ресурси. Стрімкість дозрівання дає шанс досвідченим умільцям збирати кілька врожаїв протягом одного сезону.

  Медичне застосування конопель Hindu Kush


  Не можна назвати цю ганджу видатною з погляду медицини. Тим не менш, здатність відмінно знижувати болючі відчуття будь-якого походження, включаючи хронічні головні болі, мігрені, дискомфорт передменструального синдрому. Ганджа ефективно працює антистресом, снодійним та стимулятором апетиту.

  Смак та ефект коноплі Hindu Kush


  Відомий запах марихуани дуже важко сплутати з чимось ще. Букет є пряними гами, поєднаними з ароматами благородної деревини та типовою землестістю. Вплив на організм яскраво індійський, сковує тіло та очищає свідомість. Приготуйте заздалегідь м'який лежак.

 • Характеристики
  Виробник:GanjaLiveSeeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:низькорослі
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Outdoor:достатня – до 50 грамів з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 400 г на 1м2 або до 150 г з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Kush
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:сковує тіло і очищає свідомість
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :низьке
  :Hindu Kush x Master Kush x Lowryder
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
 • Насіння конопель Auto Hindu Kush feminised GanjaLiveSeeds Відгуки
  Відгуків ще немає - ваш може стати першим!
   Будьте першим, хто напише відгук про цей продукт!
  Код товара: 6177
   Buy Насіння конопель Auto Hindu Kush feminised GanjaLiveSeeds
   Відомий запах марихуани дуже важко сплутати з чимось ще. Букет є квітковими гами, поєднаними з ароматами благородної деревини та типовою землестістю. Вплив на організм яскраво індійський, сковує тіло та очищає свідомість.
   Артикул:GS06177
    В наявності  Україна
   596 грн. за 10 шт.
   Контакти
   Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
   Карта проїзду
   Пн — Сб 09:00 – 21:00
   Карта проїзду