• Огляд

  Автоквітуче фемінізоване насіння конопель Damnesia, з яких формуються міцні рослини, генетика яких була отримана методом схрещування Damnesia x Ruderalis (feminized). Генотип сорту містить: 30% Sativa, 60% Indica і 10% Ruderalis.

  Загальні характеристики конопель Damnesia

  Період життєвого циклу від маленького зародкового зернятка до зрілого рясного врожаю триває 9 тижнів, а цвітіння до 50 днів. За цей час кущ досягає 80-120 см висоти і розвиває потужні пагони середньої гіллястості, густо всіяні сатіва-подібними листами. До закінчення фази цвітіння довгі тугі шишки щільно покриваються товстим шаром чудовою смоли. Вихід суцвіть до 70-80 г з куща на відкритому повітрі і до 900 г з одного квадратного метра посівної площі у закритому просторі.

  Для здорового гармонійного розвитку, що культивується в приміщенні канабісу, необхідно забезпечити освітленість від 12 до 18 годин.

  Вирощування конопель Damnesia

  Гібриду рекомендується створити помірний режим годування з максимальною кількістю EC 1,9-2,0. При цьому потрібно враховувати поправку на інтенсивність росту рослини.

  Стрейну підходить посадка методом SoG, вона не вимагає великої посівної площі. У той же час цю культуру слід оберігати від серйозних коливань температурного режиму. Також не рекомендується глибока обрізка гілок.

  Завдяки невибагливості до умов вирощування, автоквітуча фемінізована «Дамнезія» давно стала своєрідним навчальним посібником для початківців гроверів.

  Медичне застосування конопель Damnesia

  Стимулює апетит, знімає біль при різних хворобливих симптомах.

  Аромат, смак і ефект конопель Damnesia

  Каннабісний гібрид виділяє тонкий аромат одночасно кедрового дерева, горіхів і смоли. Незвичайне поєднання запахів і ейфорічний вплив знаходить все більше прихильників цього сорту марихуани. Невелика доза викликає натхненно-п'янкий ефект і безперервне бажання безпричинного сміху, налаштовує на товариськість і безтурботність.

 • Характеристики
  Виробник:Strain Hunters Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Indoor:висока – до 150 см.
  Врожайність Outdoor:дуже висока до 1000 г з куща.
  Врожайність Indoor:дуже висока від 600 до 800 грамів на 1 м2 або до 550 грамів з куща.
  THC:Дуже високий – 20 – 24%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica / Ruderalis
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Деревне
  Ефект:потужний, тривалий
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :високе 600 - 800 м / 1м2
Код товара: 3683
  Buy Auto Damnesia feminised Strain Hunters Seeds
  Завдяки невибагливості до умов вирощування, автоквітуча фемінізована «Дамнезія» давно стала своєрідним навчальним посібником для початківців гроверів.
  Артикул:GS03683
   Out of stock 
  760 грн.

  1 review for Auto Damnesia feminised Strain Hunters Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 20 червня 2019 12:47
  Damnesia

  Заказал себе этот сортець, всё супер. Посилка прийшла на второй день. Мои соседи меня называют что я наркоман а мне пофиг потому-что я знаю что марихуана обезболивающее, противораковое средство известное как лекарство несколько тысяч лет

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду