• Огляд

  В основі цього автофема від сідбанка GanjaSeeds знаходиться генетика одного з топових комерційних стрейнів сучасності, що побив масу рекордів продажів. Однак успіх оригінального сорту марихуани Critical Hog визначений не тільки кількістю одержуваного стаффа. Саме все ті непорушні переваги і змогли передати брідери новому штаму, додавши до його переваг отримання тільки жіночих рослин і здатність автоматично зацвітати. Купити насіння конопель автоквітучого фемінізованого Critical Hog настійно рекомендує наш інтернет-магазин. Купуйте перевірену якість за найкращою ціною!

  Загальні характеристики конопель Critical Hog

  Домінантна індіка в генотипі стала основоположною для більшості переваг даного автіка. Достатньо всього десяти-одинадцяти тижнів з моменту прокльовування «горіха», щоб приступати вже до харвесту. Зібрати півкіло шикарного стаффа з квадратного метра в гроубоксі - під силу навіть недосвідченим коноплярам. На присадибній ділянці один кущ здатний приносити до 200 грам не менш якісних бошек. Середня висота дорослої растішки коливається в межах метрової позначки.

  Вирощування конопель Critical Hog

  Стрейн відрізняє барвиста, немов ялинка на Різдво, структура кущика і правильність ліній. Протягом усього періоду розвитку пагони захищені від атак грибка і цвілі і лише в заключній фазі необхідно особливо пильно стежити за суцвіттями. На піку зрілості шишки дуже вразливі до інфекцій.

  Смак і ефект конопель Critical Hog

  Назва натякає на присутність у смаковій палітрі неординарного ескізу бекону, змішаного з відтінками прянощів і більш звичного квіткового тону. Запах коноплі співзвучний загальній вкусоароматикі. Хочете відчути тотальне скам'яніння тіла, максимальне розслаблення м'язів - гібрид створений безпосередньо для таких випадків.

  Медичне застосування конопель Critical Hog

  У терапевтичних цілях марихуану використовують в протистоянні поганому апетиту, нудоті. Рекомендується вживати пацієнтам, які борються з проблемами нестабільного сну або зазнають болю в суглобах.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 250 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 400 г на 1м2 або до 150 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Critical
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Пряний
  Ефект:потужний, що приковує
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :HOG x Critical Mass Auto
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 7065
  Buy Auto Critical Hog feminised Ganja Seeds
  Саме всі ті непорушні переваги змогли передати брідери новому штаму, додавши до його переваг отримання тільки жіночих рослин і здатність автоматично зацвітати.
   В наявності 
  119,60 грн.

  1 review for Auto Critical Hog feminised Ganja Seeds

  1
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 29 липня 2021 14:39
  Проба

  Являюсь опытным гровером со стажем более 15 лет, брал данный сорт для пробы, могу сказать что генетика интересная садил на улице кусты были по 1.2 м высотой, до хаврва росли 75 дней с каждого получилось 150 гр шишек не считая листьев, вполне достойный сорт, буду пробовать еще новые гибриды от Вашего банка.

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду