• Огляд

  Завдяки кросу автоквітучих «ягідних» штамів Grape та Blueberry було виведено ще більш ароматний автофем «Блю Грейп», компактний та врожайний. Селекціонери Polskie Nasiona виконали ефектну роботу, яка заслужено отримала визнання з боку канна-спільноти. Купити насіння конопель екстраординарного гібриду пропонує наш інтернет-магазин.

  Загальні характеристики конопель Blue Grape

  З урахуванням максимальної пікової висоти розтишки в межах 70-75 сантиметрів (indoor), збирання 400-550 грамів апетитного стаффа з квадратного метра виглядає вражаюче. Також не забуваємо, що вміст ТГК у сухій речовині стабільно на позначці 19%. Сативно-індійський стрейн потребує десяти тижнів цвітіння.

  Вирощування конопель Blue Grape

  Для культивації в закритому ґрунті коноплеводу знадобиться встановлення вугільного фільтра у вентиляційну систему, адже на кольорі шишки коноплі виділяють надто інтенсивну ароматику. Насіння відмінно сходить і швидко формує крону. Невисоке зростання дозволяє віддавати максимум життєвої сили на формування бутонів та зеленої маси. Оптимально підійде початківцям та досвідченим гроверам.

  Медичне застосування конопель Blue Grape

  Медицина продовжує активно розширювати сферу використання марихуани з лікувально-профілактичною метою. Сьогодні трава та її екстракти допомагають впоратися з болем, спазмами, мігрень, ефективно протистоїть безсонню, втраті апетиту, депресивним та апатичним станам.

  Смак та ефект коноплі Blue Grape

  Аромат канабісу демонструє симбіоз цитрусу та лісових ягід в одному букеті. Фруктовий дим окрилює ейфорією і поступово забирає у світ безтурботного спокою.

 • Характеристики
  Виробник:Polskie Nasiona
  Гібрид:Да
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:10 - 12 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica / Ruderalis
  Генетика: Blue
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Фруктовий
  Ефект:окрилює ейфорією і поступово забирає в світ безтурботного спокою
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :auto Grape x auto Blueberry
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 6544
  Buy Auto Blue Grape feminised Polskie Nasiona
  Селекціонери Polskie Nasiona виконали ефектну роботу, яка заслужено отримала визнання з боку канна-спільноти. Купити насіння конопель екстраординарного гібриду пропонує наш інтернет-магазин.
   Немає в наявності 
  640 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду