• Огляд

  Для виведення цього автофему селекціонери насіннєвого банку Barney's Farm використовували сорти марихуани Blue Cheese і Ruderalis. Легендарний «британець», автоквітучий і фемінізований, однозначно заслуговує бути вирощеним кожним гровером, що поважає себе.

  Загальні характеристики конопель Blue Cheese

  Генотип штаму представлений на 80% індикою, а частина, що залишилася, належить сативі. Цвітіння триває близько семи-восьми тижнів, з підсумковим забійним стаффом, що містить до 23% тетрагідроканнабінолу. При досить середній висоті дорослих розтишок урожайність з квадратного метра посівної території становить до 500 грам добірних бошок.

  Вирощування конопель Blue Cheese

  Здатність до автоматичного зацвітання та формування виключно жіночих особин дозволяють малодосвідченим коноплеводам успішно добиватися відмінних ароматних урожаїв. Від гровера вимагається дотримання базових норм культивації, що включають своєчасний полив, внесення необхідних добрив, утримання температурного режиму у межах допустимих показників. На додаток важливо відзначити стійкість культури до утворення цвілі, ураження хворобами. До піку зрілості шишки конопель покриваються щільним шаром смол, що видають інтенсивний аромат сиру.

  Медичне застосування конопель Blue Cheese

  Автофем «Блю Чіз» чудово впорається з депресивними та тривожними станами, зніме стрес, поверне якість сну. Ганджа здатна нормалізувати апетит, просто розслабити наприкінці робочого тижня.

  Смак та ефект коноплі Blue Cheese

  Вкусоароматика стрейна має характерний сирний тон, що проявляється ще на кольорі, і ширше розкриваючись після пролікування в димі. Вплив на організм курця виключно індичне, що дозволяє за рахунок сативної частки не занурюватися цілком у розслабленість, зберігаючи мозкову активність.

 • Характеристики
  Виробник:Barneys Farm
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Blue
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Сирний
  Ефект:який дозволяє не занурюватися цілком в розслабленість, зберігаючи мозкову активність
  Медичний сорт:ні
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Blue Cheese x Ruderalis
  :низьке 300 - 500 м / 1м2
Код товара: 6425
  Buy Auto Blue Cheese feminised Barneys Farm
  Для виведення цього автофему селекціонери насіннєвого банку Barney's Farm використовували сорти марихуани Blue Cheese і Ruderalis. Легендарний «британець», автоквітучий і фемінізований, однозначно заслуговує бути вирощеним кожним гровером, що поважає себе.
   Немає в наявності 
  360 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду