• Огляд

  Схрещування двох потужних генетичних ліній Amnesia і Blueberry з кришталево чистим рудералісом, відомим, як дика конопля, дозволив брідерам популярного сідбанка GanjaSeeds представити ком'юніті гроверів абсолютно новий штам. Автоквітучий сорт з дуже неординарною зовнішністю і швидким дозріванням, дозволив коноплярам відкрити нові можливості в культивуванні каннабіса.

  Общие характеристики конопли Blue Amnesia

  Між появою перших паростків і харвестом, у рослин даного гібрида проходить не більше п'ятдесяти днів, що неймовірно швидко. Цвітіння триває всього на кілька днів менше за рахунок того, що частину часу паростки витрачають на формування перших суцвіть. Після закінчення сезону ви зможете збирати до 100 грам канабісу з однієї рослини в індорі і вдвічі більше, якщо насіння фем коноплі автоквітучої вирощуються у відкритому грунті. Частка ТГК в сухій речовині, як правило, не нижче 18%, що дуже непогано для автофема.

  Вирощування конопель Blue Amnesia

  Абсолютно невибагливий штам, для вирощування якого не потрібні глибокі знання в коноплярстві та досвід застосування технік гровінга. Якщо ви тільки пробуєте себе в якості конопляра-любителя, можете сміливо робити замовлення насіння конопель Авто Блакитна Амнезія. Всупереч назві, перед вами фіолетова конопля. Для придбання специфічного відтінку, нічна температура повинна опуститися нижче +10 градусів за Цельсієм. Але бажано таких перепадів не допускати, якщо ви використовуєте індор. Тоді шишки конопель будуть мати приємний блакитний відтінок.

  Медичне застосування конопель Blue Amnesia

  Практично рівні пропорції Indica і Sativa не дозволяють сорт автоматично відносити до категорії медичних. Проте, для знеболювання м'язових спазмів або в протистоянні мігрені, Auto Blue Amnesia feminised точно буде до речі. Це ж стосується необхідності підняти настрій в цілому або уникнути нападу тривоги.

  Аромат і ефект конопель Blue Amnesia

  Робота селекціонерів полягала не тільки в поліпшенні технічних характеристик, а й наданні новому гібриду незвичайної смакової палітри. Як в ароматі, так і смаку чітко простежуються квіткові відтінки. У свою чергу, дим виходить злегка солодкуватим і приголомшливим на смак. Навіть для досвідчених курців ефект може виявитися несподіваним. З першої затяжки міць вдарить і занурить в метальний get high, після чого поверне на землю і зробить з вас справжнього лінивця.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:середня – до 100 см.
  Врожайність Outdoor:висока до 250 г з куща.
  Врожайність Indoor:середня від 300 до 400 г на 1м2 або до 150 г з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Низький – до 0,5 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:6 - 7 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Sativa / Indica / Ruderalis
  Генетика: Blue
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Квітковий
  Ефект:эйфория в релакс
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :середнє
  :Amnesia х Blueberry
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 3301
  Buy Auto Blue Amnesia feminised Ganja Seeds
  Абсолютно невибагливий штам, для вирощування якого не потрібні глибокі знання в коноплярстві та досвід застосування технік гровінга. Автоквітучий сорт з дуже неординарною зовнішністю і швидким дозріванням, дозволив коноплярам відкрити нові можливості в культивуванні каннабіса.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  2 reviews for Auto Blue Amnesia feminised Ganja Seeds

  2
  0
  0
  0
  0
  Середня оцінка покупців
  5 / 5
  5.00 із 5 зірок
  • 09 листопада 2022 16:44
  Ну такое..

  Я конечно ожидал от этого сорта других интересных ёлочек,а вот по факту не очень они мне нравятся,ну будет видно,может это я закасячил,ещё отпишусь)>))))))). . . . . .. . . . . . .. . . . . . . .. . . . . .. . . . . . . . . . . . . . .. . . . ..

  • 12 червня 2019 16:25
  Ganja Seeds

  Na vkus chem to napominayet zhvachku babl gam kak v detstve )Rosla v aute plodovitaya .Otdel'noye spasibo za bystruyu dostavku semok.

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду