• Огляд

  Автоквітучий фемінізований сорт конопель Blackberry Kush характеризується потужним ефектом, високим показником врожайності і невибагливістю до умов культивації. Сходи, що стійкі до захворювань і стрімко розвиваються, формують дивовижної структури кущ з довгими бічними гілками і величезною центральною колою. Великий обсяг маси шишок передбачає завчасну підв'язку найперспективніших гілок щоб уникнути надлому під масою власної ваги. Компактні розміри (80-90 см) дозволяють любителям аутдору маскувати від сторонніх очей свою плантацію у високій траві.

  Життєвий цикл стрейна від насіння до харвеста становить 75 днів. Під час цвітіння смолисті бутони виділяють чарівний аромат фруктів з легкою домішкою Skunk, а листя чарівним чином почне змінювати кольорову палітру. Якщо до цвітіння запах буде чути тільки в одній кімнаті, то до піку цвітіння пахощі рознесуться на всю квартиру, тому рекомендується оснастити гроубокс вентиляцією з вугільним фільтром або використовувати нейтралізатори.

  Родовід конопель Blackberry Kush

  Фемінізоване насіння конопель автоквітучого стрейну Blackberry Kush були отримані шляхом схрещування клону "Блуберри" з класичним і всіма улюбленим Kush. Одержаний гібрид успадкував психоактивну міць своїх батьків, а також високий імунітет і невибагливість. Рівень ТГК досягає 18%.

  Особливості вирощування конопель Blackberry Kush

  Фемінізоване насіння конопель auto Blackberry Kush можна висаджувати у відкритому грунті і в домашніх умовах. Рослина стане чудовою прикрасою тераси, балкона, а також буде чудово виглядати на садовій ділянці. Своїми габаритами кущик не притягне зайвої уваги. Його можна висадити в квітнику або серед чагарників.

  Насіння конопель цього сорту мають високий відсоток схожості за умови їх попереднього замочування у воді і пророщування у вологих ватяних дисках. "Горішки", які проклюнулися,  рекомендується висаджувати в горщики, об'ємом від 7 літрів і висвітлювати потужними лампами від 250 Ватт Днат в режимі 18 " 6 протягом всього життєвого циклу. Урожайність під сіткою (SCROG) складе 400-450 грам з одного квадратного метра або до 80-120 грам з куща.

  Смак і ефект конопель Blackberry Kush

  Правильно проліковані сухі суцвіття сорту заповнять простір чудовим ароматом, який поєднує ягоди і благородний "Кушевий" відтінок. Насичений маслами дим подарує класичний індічний "Стоун". Тіло розслабиться, а думки прийдуть в порядок. Стрейн підходить для медитації, релаксації, приємного перегляду фільмів і дружньої вечірки.

  Медичні властивості конопель Blackberry Kush

  Сухі суцвіття і екстракти культури використовують як панацею при мігрені, глаукомі, епілепсії і бронхіальній астмі. Штам стимулює апетит і відновлює сон.

 • Характеристики
  Виробник: Ganja Seeds
  Гібрид:Да
  Висота Outdoor:середня
  Висота Indoor:низькорослі – до 80 см.
  Врожайність Outdoor:середня до 150 г з куща.
  Врожайність Indoor:висока від 400 до 600 грамів на 1 м2 або до 200 грамів з куща.
  THC:Високий – 16 – 19%
  CBD:Середній – 0,6 – 2 %
  Цвітіння:автоквітучий сорт
  Період цвітіння:7 - 9 тижнів
  Стать:фемінізований
  Тип:Indica / Sativa / Ruderalis
  Генетика: Blue
  Час збору врожаю:в залежності від посадки
  Культивація:Greenhouse, Indoor, Outdoor
  Смак, аромат: Ягідний
  Ефект:stone
  Медичний сорт:так
  Для новачків:так
  Переможці кубків:немає
  :низьке
  :Blueberry x Kush
  :середнє 400 - 600 м / 1м2
Код товара: 3716
  Buy Auto Blackberry Kush feminised Ganja Seeds
  Фемінізоване насіння конопель автоквітучого стрейна Blackberry Kush було отримане шляхом схрещування клону "Блуберрі" з класичним і всіма улюбленим Kush. Одержаний гібрид успадкував психоактивну міць своїх батьків, а також високий імунітет і невибагливість.
   В наявності  Україна
  119,60 грн.

  Отзывов пока нет – ваш может быть первым!

  Контакти
  Київвулиця Івана Дяченка, Київ, 02088
  Карта проїзду
  Пн — Сб 09:00 – 21:00
  Карта проїзду